Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ Leon dalej olewa moje listy, chciałem zapytać Was czy też tak macie, że jak zmniejszycie ilość linków emitowanych na stronie, to mimo, że punktów ubywa, na stronie pojawia się cały czas tyle samo linków? Czy to działa na tej samej zasadzie jak linki, że limit można zmieniać tak naprawdę tylko w górę (jeśli już jest wykorzystany)? Mój problem polega na tym, że domena jest sprzedawana i wkrótce będzie wycofywana z systemu - chcę to zrobić delikatnie zarówno jeśli chodzi o użytkowników, jak i moje konto punktowe (3400 linków moze zrobic swoje).

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak zauważyłeś (wspominałem już o tym na naszym forum) Linki nie są wycofywane z algorytmu jeżeli ktoś zmniejszy ilość Linków na Stronie ponieważ bawimy się w system Stały. W takiej sytuacji nowe Linki będą już przydzielane wg nowego limitu, ale stare przydzielone Linki pozostaną bez zmian aż do ich naturalnego wypadnięcia z obiegu. W statlinku dobrze jest przemyśleć swoją strategię ilościową podczas dodawania Strony do systemu.

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież nikt nie jest nieomylny i to chyba też nie jest małżeństwo, żeby jedna decyzja skutkowała na całe życie. Przecież np. zawartość strony (miejsce na linki) może się zmieniać. Rozumiem, że jest to zabezpieczenie przed userkami, co zmieniają ilość linków 30 razy w miesiącu ale zabronienie tego w ogóle jest imho złe. No ale to tylko moje zdanie :)

Np. wrzuciłbym do GOLDa parę swoich stron, ale się boję, że "nie spodoba się" i wtedy już ich nie dodam do zwykłego STATa.

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się przenieść stronę z "basica" do "golda" czy trzeba ją od razu umieścić w "goldzie"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie nie dotyczy to sytuacji jak domena z Goldzie dostanie PR0 , wtedy bedzie mozna ją migrowac, o czym bylo juz wspomniane.

Arek_inc jesli strona nie zostanie przyjęta do golda tym samym w nim nie bedzie tak? ;) Wiec mozna ja dodac do normalnego statlinka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek_inc jesli strona nie zostanie przyjęta do golda tym samym w nim nie bedzie tak? ;) Wiec mozna ja dodac do normalnego statlinka.

Chodzi o to, że mi [być może] się nie spodoba :P Po prostu nie chcę tam wrzucić kilku stron, bo one później będą "spalone" dla statlinka normalnego.

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie przed takimi zachowaniami chcemy się bronić, bo mi się nie spodobało, bo mi zabrakło punktów w drugim standardzie itp. To system stały. Jednak faktycznie żeby umożliwić wypróbowanie GOLDA, postanowiliśmy umożliwić wycofanie i zmigrowanie 2 pierwszych Stron dodanych do GOLD. To powinno załatwić sprawę niezdecydowanych.

Dodatkowo Strony które nie przejdą moderacji w GOLD będą mogły być zgłoszone do funkcjonlności podstawowej (standardowej).

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy można dodać do statlinka katalog, w sensie strona.pl/forum - i tylko na forum wyświetlać linki?

Warunkiem bezwzględnym w Statlinku jest strona główna, reszta podstron może być poograniczana wedle uznania (includuje się skrypt tylko na tych podstronach, na których mają być linki i tak np. można ograniczyć strefę Twojej Strony która jest dostępna po zalogowaniu użytkownika by Statlink nie przydzialał tam Linków a następnie nie sypał błędami wyświetlania Linków, statlink tak jak G nie potrafi się logować ;) )

Jeżeli chodzi o format dodawania Strony,

strona.pl/forum
nie przejdzie, można podawać tylko domenę a ograniczenia tak jak to wyjaśniłem powyżej wykonuje się na poziomie implementacji skryptu.

Jeżeli Strona to katalog, to nawet gdy ograniczysz implementację do forum i strony głównej, przypuszczam że i tak Moderator jej nie wpuści.

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy są akceptowane serwisy typu social news?

Z innej beczki: zauważyłem, że w panelu użytkownika przy informacji o zaspokojeniu potrzeb linkowych przy każdym wyświetleniu są pokazywane inne dane. To błąd, czy tak ma być?

Edytowane przez Ivellios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki: zauważyłem, że w panelu użytkownika przy informacji o zaspokojeniu potrzeb linkowych przy każdym wyświetleniu są pokazywane inne dane. To błąd, czy tak ma być?

te informacje są teraz pokazywane, tak jakby, na bieżąco, co było już wcześniej napisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności