Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam z utęsknieniem na czarne listy.

Żal mi serce ściska, jak na swoich stronach widzę linki konkurencji :/

to prowadż dwa rodzaje zaplecza :P dla swoich i cudzych :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie gdzie w goldzie powinny być umieszczone linki - czy mogą być w stopce? I jeszcze jedno 2 dni temu strona dostałą status aktywny a linki mi nie dochodzą (id 20002) - ilość linków 0 - wykorzystanie 0%... długo trzeba czekać?

zaczynam się zastanawiać czy strona nie ma zbyt wysokiego PR (6) - mnóstwa podstron etc i wysoki jest koszt linka u mnie a program gold dopiero ruszył...

pozdrawiam

Edytowane przez adamswawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie gdzie w goldzie powinny być umieszczone linki - czy mogą być w stopce? I jeszcze jedno 2 dni temu strona dostałą status aktywny a linki mi nie dochodzą (id 20002) - ilość linków 0 - wykorzystanie 0%... długo trzeba czekać?

zaczynam się zastanawiać czy strona nie ma zbyt wysokiego PR (6) - mnóstwa podstron etc i wysoki jest koszt linka u mnie a program gold dopiero ruszył...

w stopce nie mogą być. Jeszcze musisz chwile poczekać.

Adamswawa dodałeś swietną strone, i niechodzi tu już nawet o PR6 ale ogólnie. Mysle ze Ci co pytają sie nas co trzeba zrobic zeby dostać 5 gwiazdek w standardzie mogą Ciebie pytać co dodałes :)

W standardzie dostałbyś 5 gwiazdek i pewnie nie mniej niż 10 k punktów, ale mialbys jednak duzo wiecej linków systemowych w obrębie swojego serwisu.

Ale przy dodaniu do golda dostajesz niebagatelną ilosc punktów, bo PR6 do kwadratru= 36 x ilosc miejsc linkowych, np 5 czyli 180 punktów!!

Teoretycznie mozesz dostać za to 180 linków na 180 domenach z PR 1, chyba nieźle ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie mozesz dostać za to 180 linków na 180 domenach z PR 1, chyba nieźle ?;)

a praktycznie wystarczyło na 4 linki bo więcej punktów nie mam :] szczerze to mam nadzieję że linki możliwie szybko się pojawią - od czego to jest uzależnione?

PS dzięki za szybką reckę stronki ;]

pzdr

adamswawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszkę naśmiecę ale musicie mi wybaczyć:)

jakie strony preferuje statlink, co ma największy wpływ na ilość punktów, czytam, że PR a co oprócz tego?

czy małe stronki(kilkadziesiąt podstron z unikalnym contentem) są dobrze punktowane?

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie strony preferuje statlink, co ma największy wpływ na ilość punktów, czytam, że PR a co oprócz tego?

czy małe stronki(kilkadziesiąt podstron z unikalnym contentem) są dobrze punktowane?

Najlepiej punktowane są właśnie małe stronki, z dobrymi parametrami. Mała strona jest łatwiejsza do eksploracji przez użytkowników, dzięki czemu także skrypt łatwiej przydziela linki.

Warto także zadbać o współczynnik kodu do treści.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się w końcu zdecydowałem na GOLD... i pierwsze wrażenie (po 4 dniach) mam takie, że system jest PRAWDOPODOBNIE niedopracowany.

Punkty za jedną stronę PR=2 skaczą w ciągu dnia praktycznie przy każdym odświeżeniu strony statlink: od 4 do 12 (czyli na poziomie 40%). Takie skoki uniemożliwiają całkowicie wynajem tych punktów.

Linki także raz wyświetlają się 2, raz 1, a innym razem wcale (nigdy 3, choć tyle można czasami wyczytać, gdy np. mam 4 punkty, a w tym momencie powinno już być 12?), to znowu zaczyna przypominać system rotacyjny...

Szkoda, że na e-mail nikt nie odpowie czy tak powinno być, czy nie lub czy są to jakieś przejściowe problemy.

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi z kolei system wyłącza co jakiś czas stronę, powodem jest :

Stwierdzona średnia ilość linków wychodzących: 6 szt.

A na stronie mam 4 swoje linki i 2 z statlinka

A przecież:

4. Średnia liczba linków na podstronie łącznie ze statlinkiem nie może być wieksza jak 8 (linków ze statlinka max 5). Czyli np. można mieć 3 swoje i 5 systemowych lub np. 2 systemowe i 6 swoich itd

Strona mi się deaktywuje. Po aktywacji wyświetlają mi się moje linki na innych stronach niż wcześniej przez co mam tak jak arek_inc - system rotacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności