Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w goldzie nie można by ustawić ilości linków (maksymalnej) zależnej od ilości linków nie-statlinkowych?

Chodzi o to, że obecnie można dać max 5 + 3 (?) swoje. Dobrze by było, gdybym mógł dać np. 7 linków statlink + 1 swój lub 6+2 - takie rozwiązanie dałoby większą swobodę oraz więcej wolnych miejsc i punktów do wykorzystania (a przecież ten max. 8 byłby cały czas zachowany).

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie o to:

4. Średnia liczba linków na podstronie łącznie ze statlinkiem nie może być wieksza jak 8 (linków ze statlinka max 5). Czyli np. można mieć 3 swoje i 5 systemowych lub np. 2 systemowe i 6 swoich itd

Czy jeżeli ma się więcej linków ale z nofollow, to system to "łyknie", czy nie? Przy limicie średnio 20 linków wychodzących na 200 podstron pisze o nofollow, a tutaj nie.

Polecam moje pluginy do WordPress'a: WyPiekacz, Meta SEO Pack, User Locker, Google Integration Toolkit i wiele innych :)

Poradnik Webmastera ‰ Ostatnio na blogu:

PoradnikWebmastera-Blog.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SirZorro - łyknie, linki nofollow nie są liczone w Statlinku systemowo.

arek_inc - punkty są stabilne, nie stwierdzam problemu, co do propozycji linkowania proponuję poruszyć temat na naszym wewnętrznym forum w wątku GOLD https://www.statlink.pl/forum/viewtopic.php?t=447

Laambada - Twoje problemy powinny ustąpić, dokonaliśmy korekt sposobu liczenia linków out.

Edytowane przez Noel

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie tylko w zwykłym (nie gold)

Raz mam punkty ujemne a raz nie. Liczba punktów mi ciągle skacze jak i również pozycje... co jest bardzo nie porządane.

A na stronie gold pisze że mam jednego linka za 4pkt. Niedość że jest to super mocny link jak na 4 pkt bo jest na stronie głównej gdzie niema żadnych innych linków wychodzących to jeszcze wyświetla się na innych podstronach. Czyli za linka na str. głównej + na paru podstronach dostaje tylko 4pkt trochę lipnie.

Edytowane przez Tomahawk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie tylko w zwykłym (nie gold)

Raz mam punkty ujemne a raz nie. Liczba punktów mi ciągle skacze jak i również pozycje... co jest bardzo nie porządane.

Wahania uzależnione są od wahań parametrów Stron. Dla Użytkowników są plusy i minusy takiego liczenia punktów, przy czym plusów jest więcej, punktacja jest bardziej sprawiedliwa względem innych użytkowników, nie ma kredytów, jest stymulacja do utrzymania parametrów zaplecza itd. dlatego drobne wahania 1-2% trzeba przyjąć za coś naturalnego. Agorytm natomiast przydziela Linki schodząc na mały minus tak jest to przewidziane to to też naturalne.

A na stronie gold pisze że mam jednego linka za 4pkt. Niedość że jest to super mocny link jak na 4 pkt bo jest na stronie głównej gdzie niema żadnych innych linków wychodzących to jeszcze wyświetla się na innych podstronach. Czyli za linka na str. głównej + na paru podstronach dostaje tylko 4pkt trochę lipnie.

Zapraszam do lektury https://www.statlink.pl/73,o-systemie

Punkty GOLD to inna odrębna punktacja, możemy to przemnożyć np x10000 żeby lepiej wyglądało.

Tu nie chodzi o ilość ale o proporcje pomiędzy różnymi jakościowo Stronami GOLD.

Edytowane przez Noel

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noel, czy coś się teraz (kilka minut temu) zmieniło?

Zwykle strony zyskiwały po kilkanaście, max kilkadziesiąt punktów dziennie a tymczasem teraz w ciągu godziny strona skoczyła z 4k do 6k :)

PS. Oczywiście bardzo mi się taki stan rzeczy podoba :D

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalem pierwsze 2 linki w GOLD i dla mnie mnie tragedia. Strony z site=4 oraz z site=6. Wygladajace jak normalne zaplecze po niecale 1000 znakow na 1 podstronie. Obydwie strony maja PR3, no ale co mi z tego jak takie cos soba reprezentuja...

Koszt 1 linka wynosi 36 punktów.

cena za 1 pkt to 5zł.

Czyli płace za tego linka ponad 180zł m/c :/

Mam nadzieje ze obecna sytuacja jest jedynie chwilowa i zostanie opanowana.

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety 2 (z 4) moich linków w goldzie własne są ze stopkach :P

Wydaje mi się, że nigdy nie jest jasne napisane, że linki nie mogą być tam.

Witam, dodaliśmy zapis w opisie systemu:

Strona powinna emitować Linki w korzystnym miejscu, niedopuszcza się emisji Linków w stopce, na takie przypadki Użytkownicy powinni wysyłać Raport - Wetuj Stronę

Opcja "Wetuj Stronę" pojawi się niebawem.

Dostalem pierwsze 2 linki w GOLD i dla mnie mnie tragedia. Strony z site=4 oraz z site=6. Wygladajace jak normalne zaplecze po niecale 1000 znakow na 1 podstronie. Obydwie strony maja PR3, no ale co mi z tego jak takie cos soba reprezentuja...

Na rozruchu GOLD'a musimy być tolerancyjni, dziś sprawdzamy przyjęte kryteria, Strony mają wysoki PR co gwarantuje moc o którą nam chodzi, zapewniam jednak, że już dziś przeważają strony wysokiej klasy, a z czasem nasza selekcja (podobnie jak to było ze Statlinkiem standardowym) będzie się zaostrzać.

Koszt 1 linka wynosi 36 punktów.

cena za 1 pkt to 5zł.

IMHO powinno być około 1 zł.

Nikt nie sprzeda Ci linka na PR=5 za 25 zł, a PR=6 za 36...

Optimum to 3-5 zł właśnie (ta górna granica zalezy od tego, czy do systemu będą wpuszczane także zapleczówki, które spełniają warunki: domena, ma PR>0 czy też ważne będzie "coś więcej").

My dajemy funkcjonalność, ustalenie ceny która będzie Wam odpowiadać to już Wasza sprawa lub niewidzialnej ręki rynku ;) kryteria przyjmowania Stron są jasno zdefiniowane i opublikowane w opisie systemu. Tak jak pisałem powyżej na pewno będziemy z czasem bardziej krytyczni, poza tym wciąż jesteśmy otwarci na Wasze sugestie.

Edytowane przez Noel

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli uważacie, że proporcje cenowe PR1 do PR2 do PR3 itd powinny być inne, sygnalizujcie, wówczas stosunek punktowy można zmodyfikować względem poszczególnych PR tak, żeby było to racjonalne

Edytowane przez Noel

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności