Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję: PRxPRxPR

PR1 - 1

PR2 - 8

PR3 - 27

PR4 - 64

PR5 - 125

PR6 - 216

PR7 - 343

Bo w tej chwile jest raczej nieopłacalne dodać strony z PR5 albo więcej...

zgadzam się z tym w 100% zwłaszcza jak dodałem stronę PR6 i widzę na jakich marnych stronach dostaję linki (8 podstrone etc)

PS trochę ot ale może ktoś poleci jakiś dobry swl w który od razu dostałbym przydzielone linki - bo tu czekam tydzień i nic i jeszcze jedno może jest jakiś swl typowo że tak brzydko powiem "vip" gdzie są strony nie robione typowo pod swl ale wartościowe strony?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS trochę ot ale może ktoś poleci jakiś dobry swl w który od razu dostałbym przydzielone linki - bo tu czekam tydzień i nic i jeszcze jedno może jest jakiś swl typowo że tak brzydko powiem "vip" gdzie są strony nie robione typowo pod swl ale wartościowe strony?

pzdr

pytanie o polecanie sugeruje w wątku ogólnym forum a nie statlinkowym.

Na rynku masz z liczących sie stalych swl : link me, seomatika i nasz system (kolejnosc przypadkowa). Co do jakosci innych stron w systemach nie mnie komentowac, mozesz poczytac, popytac userów

pozdrawiam

adrian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję: PRxPRxPR

PR1 - 1

PR6 - 216

Czy to będzie odpowiednia proporcja przeliczając na koszt rzeczywisty, żeby za link na Stronie z PR6 płacić 200zł a za link na PR1 1zł ??

opcji jest sporo , przelicznik typu PRx2xPR już jest sprawiedliwszy niż PR x PR - przynajmniej moim zdaniem

PS swoją drogą to nie chodzi o to żeby różnica wartości między PR1 a PR6 była ogromna tylko o to żeby w goldzie było jak najwięcej domen >PR1

Edytowane przez adamswawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupoty piszesz, jak pokemon, który jest od 2 minut na forum.
Proszę nie w tym stylu!

Kto pisał "Nikt nie sprzeda Ci linka na PR=5 za 25 zł"?

Statlink chce mieć prostego przelicznika punktów - co wg mnie nie jest idealne, ale ...

PR i punkty:

Teraz PR5 daje 25 a PR4 16 pkt/linka.

Więc mogę dodać pr5 do systemu i zarabiam 25 punkty.

Albo tworze 3-4 nowe mini-serwisy, które linkuje z PR5 (i nigdy indziej nie linkuje stąd) i po następnym updacie PR mam 3 albo 4 serwisy z PR4, które zarabią 48 (albo 64) punkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem uwagę na to, że za jeden serwis w goldzie z PR3 dostajesz 45 punkty (9x5). Jestem pewny, że znajdą się dużo osób, które są zadowolone z 45 zł zarobków ms za jeden serwis i że oni nie będą sprzedawać punkty za 5 zł.

Punkty Gold do PR3/4 można dość proste i tanio generować - jeśli chcemy strony z PR5+ w systemie trzeba im IMHO więcej oferować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz, co mogę generować :) - ale to OT

Domena z np. PR3 kupuje się dość tanio - PR5+ już nie (jeśli masz chętnie biorę).

Dlatego takie punkty gold każde moge generować niskim kosztem.

Edit - korekta kilka błędów językowych

Edytowane przez TTSEO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wahania uzależnione są od wahań parametrów Stron. Dla Użytkowników są plusy i minusy takiego liczenia punktów, przy czym plusów jest więcej, punktacja jest bardziej sprawiedliwa względem innych użytkowników, nie ma kredytów, jest stymulacja do utrzymania parametrów zaplecza itd. dlatego drobne wahania 1-2% trzeba przyjąć za coś naturalnego. Agorytm natomiast przydziela Linki schodząc na mały minus tak jest to przewidziane to to też naturalne.

Tylko ze umnie te wahania są dużo większe. Na poziomie gdzieś 20%. raz więcej raz mniej mam pkt ale z tendencją spadkową czyli coraz mniej.

Zapraszam do lektury https://www.statlink.pl/73,o-systemie

Punkty GOLD to inna odrębna punktacja, możemy to przemnożyć np x10000 żeby lepiej wyglądało.

Tu nie chodzi o ilość ale o proporcje pomiędzy różnymi jakościowo Stronami GOLD.

Ale co ja głupi jestem czy co? Dostałem za linka w stopce (strona z pr2, 0 linków wychodzących) 4pkt i za te 4 pkt otrzymałem link też na stronie z pr2 ale w stopce tej strony jest już 5 innych linków...

To wygląda jakbyście zżerali z 80% mocy systemu...

Edytowane przez Tomahawk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może przerwę tą dyskusję oznajmiając że punktacja pozostaje na obecnych zasadach, chodzi też o prostotę nie będziemy dodawać kolejnych determinantów bo i tak nigdy wszystkich nie zadowolimy, zawsze kilka linkow dostaniemy korzystniej kilka mniej korzystnie suma sumarum będziemy mieli Linki side-wide na ekstra Stronach i o to tu chodzi, trzeba przyjąć jakąś tolerancję zarówno w punktacji jak i w cenie punktu. Najważniejszy jest PR Stron, Strony które stracą PR wypadają z GOLD'a, Moderator natomiast będzie dbał o poziom merytoryczny Stron w GOLD.

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co ja głupi jestem czy co? Dostałem za linka w stopce (strona z pr2, 0 linków wychodzących) 4pkt i za te 4 pkt otrzymałem link też na stronie z pr2 ale w stopce tej strony jest już 5 innych linków...

To wygląda jakbyście zżerali z 80% mocy systemu...

Tomahawk czy mozesz zanim wciskasz enter myslec co piszesz, robisz? Ręce opadaja -_-

Edytowane przez adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie pytanie taka odpowiedz

Cytat z opisu systemu:

Strony GOLD dodane do systemu Statlink generują Punkty GOLD na rzecz ich właścicieli. Iilość Punktów wygenerowanych przez Stronę GOLD zależy od parametru PageRank Strony oraz od ilości wyświetlanych Linków. Punkty są liczone wg Algorytmu:

[ilość Linków]*[PR]*[PR]

Jak będziesz miał już na swojej stronie 5 cudzych Linków, to otrzymasz tyle punktów że Twoje Linki trafią jeszcze do 4 innych Stron, a jak Twój Link Trafi na jakąś niedawno dodaną Stronę to będzie tylko Twój Link i żadnego więcej analogicznie do Twojego przypadku. Czy trudno to zrozumieć?

Edytowane przez Noel

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tą osobą jestem ja :)

Od wczoraj ilość podstron w Statlink spadła mi już o 50%, tak samo ilość punktów do wykorzystania.

Łot de fak hepęs?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności