Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie z kolei w Statlinku pokazuje ilość podstron w Googlu 270 000, sam Gugiel na zapytanie site: wyświetla 14 000, a w Statlinku mam zaindeksowane koło 2770 (wczoraj jeszcze było ponad 5000).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pomysł oczywiście dobry, jak nie będzie większych priorytetów przymierzymy się do tego. Na dzień dzisiejszy, jest kilka kategorii które jak zamurowane trzymają się na niskim poziomie niezależnie od dynamizmu pozostałych, to jest jasna wskazówka.

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy plany na najbliższy czas są jawne? :)

Fajnie byłoby wiedzieć, czego sie można spodziewać, nie tylko jeśli chodzi o nowe funkcjonalności ale np. nowe wymogi (kiedyś Adek coś o tym wspominał), dobrze byłoby wiedzieć o tym kilka tygodni/dni wcześniej.

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co o tym myśleć, lecz trochę się zdziwiłem, jak w końcu zacząłem linkować stronki w statlink-u. Mówi się że statlink dba o jakość stron, fakt dość fajne strony, ale zgłaszanie stron do sprawdzenia jest niewystarczający, przykładowe kwiatki:

Jedna strona z komunikatem w FF "Strona dokonująca ataków" gdzie to dodać do spamu? Następna strona, mój link jest poza znacznikiem </html> gdzie to spam czy brak linków? Kolejna strona, link jest na samym dole (ok), ale jest w takim samym kolorze jak tło i może to być uznane za ukrywanie linków ? Również załamujące jest, jak użytkownicy rozmieszczają linki na stronach, widocznie jeszcze tkwią w nich nawyki z linkme :/

Rozbudujcie opcje zgłaszania stron do sprawdzenia bo "Spam" i "brak linków" jest niewystarczające, zróbcie chociaż opcja "inne" i tam wpisywanie krótkiej uwagi do strony (lub listę opcji, aby szybko sprawdzać stronki). Na forum statlinku nie dostałem żadnej odpowiedzi, a taka opcja naprawdę się opłaci - skąpi użytkownicy szybko poprawią jakość systemu :)

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności