Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

O tej metaforze z NASA nie mialem okazji czytac ale wlasnie sadzilem ze macie jakis na to patent skoro ciagle piszecie ze my to robimy a inni nie robia... - bo wg mnie wlasnie kazdy to robi tylko trzeba wziasc pod uwage taki czynnik jak napisales - miliony podstron - dlatego np u siebie masz takich postrn 20% a w linkme 30% ale zobacz ile masz ty podstrn a ile oni - wiec na ten moment nie wiem czy takie degradownaie konkurencji jest w porzadku uzywajac takich stwierdzen jak uzywasz, w tej czy innej kwestii, skoro tak nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noel zgodzę się z tobą, ja mówię o najbardziej bezpiecznym sposobie uzyskania i utrzymania punktów ;)

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tej metaforze z NASA nie mialem okazji czytac ale wlasnie sadzilem ze macie jakis na to patent skoro ciagle piszecie ze my to robimy a inni nie robia... - bo wg mnie wlasnie kazdy to robi tylko trzeba wziasc pod uwage taki czynnik jak napisales - miliony podstron - dlatego np u siebie masz takich postrn 20% a w linkme 30% ale zobacz ile masz ty podstrn a ile oni - wiec na ten moment nie wiem czy takie degradownaie konkurencji jest w porzadku uzywajac takich stwierdzen jak uzywasz, w tej czy innej kwestii, skoro tak nie jest.

Tak mamy patent chyba nie jeden tak jak każdy system ma swoje patenty. Nie jest moim zamierzonym celem dyskredytować konkurencję nawet nie lubię słowa konkurencja, my robimy swoje jako statlink to nasza wizja systemu i to wszystko. Co do tego co już padło, bazuję na testach dostępnych w sieci oraz własnych ale faktycznie porównań powinienem unikać, ocena należy do Was. Reasumując mamy jak sądzimy - wciąż bardzo efektywny system weryfikacji obecności w indeksie ;)

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie przejmował, gdybym stracił 10% linków. Ale 80-90% to już są naprawdę duże ilości.

Ale faktycznie, czas zacząć chyba robić strony pod system. Zrobić ich 1000, dostać z 200 punktów za każdą... nawet jak kilka z indexu wyleci, to strata punktów będzie nieznaczna. Takie rozwiązanie jest bezpieczniejsze od trzymania dużych, wartościowych stron z PR. A szkoda...

Arek Twoja Strona posiada spadek site z 5690 na site:4530 (btw pozostałych Twoich kilka znaczących punktowo Stron również posiada znaczący spadek site) więc spadek ilości Linków na niej jest uzasadniony, do tego posiada 4 zgłoszenia spamu i 15x nie wyświetlała Linków więc możesz do tego doliczyć ręczne usunięcia użytkowników, o jakiej jakości możemy rozmawiać przy takim stanie rzeczy i współczynniku na poziomie 0,0x? jakość Strony przy obecnych kryteriach przyjmowania jest bardzo wątpliwa i sam sobie odpowiedz jak to się ma do powyższych wypowiedzi o jakości a Twoje 80% usuniętych Linków to abstrakcja zastanów się co piszesz bo to już pomówienia. Nie mam nic więcej do dodania w tym temacie.

Edytowane przez Noel

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam takie pytanie: dostałem wczoraj powiadomienie, iż z moją stroną jest coś nie tak, nie wyświetla jakis linków, no cóż, pewnie coś się posypało -> wszystkie linki na miejscu, po zaglądnięciu na forum statlinka zmieniłem jednak sposób wstawiania linków. I teraz pojawia sie pytanie: idzie jakoś sprawdzić, czy wszystko zrobiłem tak, aby działało, czy muszę czekać do kolejnego ewentualnego powiadomienia, że dalej jest coś nie tak (przy takim rozwiązaniu mam raptem 2, czy 3 próby, zanim stracę to, co na stronie już jest...)

Spółki | Prawo | Sąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam takie pytanie: dostałem wczoraj powiadomienie, iż z moją stroną jest coś nie tak, nie wyświetla jakis linków, no cóż, pewnie coś się posypało -> wszystkie linki na miejscu, po zaglądnięciu na forum statlinka zmieniłem jednak sposób wstawiania linków. I teraz pojawia sie pytanie: idzie jakoś sprawdzić, czy wszystko zrobiłem tak, aby działało, czy muszę czekać do kolejnego ewentualnego powiadomienia, że dalej jest coś nie tak (przy takim rozwiązaniu mam raptem 2, czy 3 próby, zanim stracę to, co na stronie już jest...)

Pisz proszę do mnie na priv z naszego forum wewnętrznego, sprawdzę to. Docelowo wprowadzimy rozwiązanie, żeby można było sprawdzić poprawność implementacji.

Edytowane przez Noel

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania odnośnie systemu:

1. Dodałem bardzo dobrą stronę do katalogu GOLD. Po 6 dniach od akceptacji, mam tylko za nią 45 punktów. Mało, zwłaszcza że strona ma wysoki pagerank i dużo podstron. Obecnie emitowany jest tyko jeden link na stronie głównej. Ustawiłem 5 slotów do wyświetlenia. Czy punkty zostaną jeszcze zwiększone ?

2. Mam drogą, także super stronę. Site ponad 4k, domena 3 letnia. I teraz się zastanawiam, czy nie dodać jej do zwykłego katalogu. Czy tam ilość punktów/linków za stronę jest większa ? Jaka jest jakość emitowanych stron. Bo mogę ją dodać też do golda, ale znowu dostanę z 45 punktów i w sumie nic mi to nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt Ci nie odpowie na to pytanie, bo każdy przypadek jest inny. Ja sam się nad tym poważnie zastanawiam (tylko właśnie odwrotnie), czy nie lepsza byłaby dla mnie migracja (tylko znowu pamiętaj, że każdy user może przenieść tylko 2 strony).

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mineło już kikla tygodni w czasie których dziala funkcjonalność Gold. Daliśmy sobie przed konkursem wszyscy taki czas aby dograć pewne sprawy. Przebrnęliśmy przez wiele problemów, aktualnie pozostał jeden.

Mamy w Goldzie 2 rózne grupy userów, prezentujących różne interesy, za bardzo nie wiemy jak je pogodzić

1 Grupa, osoby/firmy dodające naprawde rewelacyjne strony z wysokim PR, jak to mowią ,,strony dla ludzi”. Często są to strony firmowe, jakieś wieloletnie zadbane fora, blogi, z site nie dociśniętym do 10 tylko parotysięcznym, domena 100% zwiazana z treścią a nie treść dopasowana do domeny……………wiadomo o co chodzi J

Tacy userzy wrzucają mocne serwisy ale też oczekują podobnych jakościowo linków

2 Grupa, osoby które dodają serwisy z domen z PR ale z expirek, site dobity do 10 może ciut większy. Te domeny też są dobre, wiadomo expirki mają przewaznie naturalny BL. Z punktu widzenia SEO moim zdaniem są mocne ale jednak user z grupy 1wszej czuje pewien niedosyt wkładając strony swoje a otrzymując linki z grupy 2giej.

Ruszy konkurs , jesteśmy przekonani że domen z grupy 2 giej przybędzie sporo.

Zastanawiamy się co zrobić aby tak naprawde grupa 1wsza była usatysfakcjonowana

Myslimy o wprowadzeniu jakiegoś wyróżnienia takich naprwde mocnych stron, wyróżnienie to oprócz jakiegos tam słoneczka oznaczającego szacun systemu :) będzie powodowala wzrost punktów o np. 50%

Co sądzicie>? Jakie są Wasze propozycje?

pozdrawiam

Adrian

Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności