Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w goldzie usunalbym w Wykazie Stron emitujących Linki mozliwosc klikania na strone i przechodzenia na nia ze statlinka. Napewno wiele osob majacych dobre strony ma zainstalowane google analytics i niedobrze byloby zeby google dowiedzialo sie ze strona jest w systemie.

Poza tym jak najbardziej popieram dodatkowa punktacje dla dobrych serwisow dla ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec zapewne tak zrobimy ze bedziemy mocno doceniać te faktycznie dobre serwisy.

Jak pewnie zauważyliście wprowadziliśmy możliwość dodawania komentarzy przy raportowaniu spamowych stron. Zachęcamy do korzystania z tej funkcjonalności, pomoze to nam w weryfikacji takich serwisów, często zastanawimy się po kilkanaście minut o co akurat w danym momencie moglo chodzic userowi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kto będzie oceniał które strony są mocne?

ja :)

Arek_inc daj sobie juz spokój z trolowaniem w naszym watku na pio i na naszym forum, naprawde niczego nie osiągniesz. Odpusc sobie nasz system, a bedziesz zdrowszy i nie strasz nikogo. Moze nie pamietasz ale jestes moderatorem pio, a to tez powinno zobowiazywac Cie do pewnego poziomu.

Jako jedyny od początku miales probelmy z naszym systemem, ciagle marudziles ze to Cię boli albo tamto, aby było smiesznie jednoczesnie proponowales nam w tym samym czasie swoje usługi pomoc w rozwoju systemu. Czy to nie absurdalne zachowanie? umowmy sie moze ze wychodzisz z systemu i na tym rozchodza sie nasze drogi. Naprawde zyczymy CI powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i nie ukrywam, że był to spory % całych moich punktów.

I niech to będzie przestrogą dla Użytkowników myślących o wykorzystywaniu systemu niezgodnie z jego przeznaczeniem, oszukując system oszukujesz wszystkich pozostałych Użytkowników, te działąnia były w ich imieniu. Nie sądzę by w ich opinii korzystanie z tej samej bazy a nawet grafiki na dwóch "różnych stronach" gdzie występują te same wpisy (przykłądy dostałeś w uzasadnieniu decyzji) było czymś wporządku. To zwyczajny drenaż punktów.

Najlepsze jest to, że sam już nie raz zgłaszałem, że strony w statlinku mają wygenerowaną treść lub stosują CLOAKING.

Reagujemy na takie zgłoszenia a cloaking jest wykrywany z automatu

Leon traktuje ludzi jak jakieś ścierwo, którym można pomiatać, bo czujecie się po prostu lepszy od innych :)

Pozostawiam to do oceny Użytkowników, chociaż przyznam szczerze że Twój tupet w połączeniu z poczuciem niezastąpioności sprawił że nie zastanawiałem się dwa razy.

Bo jak inaczej można rozumieć słowa Leona?
niczego nie zyskasz w systemie taką retoryką prócz nieprzychylności adminów

Niby strony zdublowane... a ROZMAWIAŁEM na ten temat z moderatorem... Zero kontaktu, zero możliwości wytłumaczenia

Że nie będziemy rozmawiać chociaż wciąż prowokujesz oczerniając system i obrażając ludzi a zwłaszcza ich inteligencję co po pierwsze nie przystoi moderatorowi tak zacnego forum po drugie nie może pozostać bez odpowiedzi z naszej strony, mam nadzieję że zachowasz się honorowo i w końcu pozwolisz nam skupić się na rzeczach istotnych dla systemu.

Cóż... całe to zachowanie Leona pozostawia tylko jeden wniosek:
Nie chcecie mieć problemów, nie piszcie nic złego (nieważne prawdziwego czy nie!) Leonowi/o Leonie.

W najlepszym razie będzie was ignorował, w najgorszym zrobi wszystko, żebyście zniknęli... z systemu B)

Arku gdybym powiedział, że darzę Cię sympatią to bym skłamał, uważam że i tak wykazałem dużo cierpliwości po tym ile razy podważałeś moje kompetencje. Ludzie piszą uwagi, piszą o swoich problemach, problemy są rozwiązywane niezależnie od pory dnia i nocy. Sam sobie odpowiedz dlaczego masz inne refleksje.

Po raz kolejny proponuję zamknąć temat "Arek" na forach Statlink, i przystąpić do tematu "Statlink".

Edytowane przez Noel

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech będzie, niniejszym obiecuję, że nie odezwę się już więcej w tym wątku, ani na forum statlinka ani nie będę do was obu pisał - to tylko Wasz system, darmowy, w który włożyliście masę czasu i pracy. Zbyt wiele razy mnie poniosło, rzeczywiście macie rację, że traktowałem ten system zbyt osobiście, faktycznie chyba chciałem mieć udział w powstaniu idealnego systemu :)

Mam nadzieję, że to uszanujecie i nikt nie będzie mnie już wywoływał (bo jakiś czas temu obiecałem to samo, ale pojawiło się paru userków, którzy "coś tam jeszcze mieli" i musiałem się ustosunkować, a później tak już zostało).

Przepraszam za złe opinie (oraz "złe uwagi", które były odbierane jako szkalowanie systemu), system był i jest super (nigdy tego nie ukrywałem), szkoda, że tak źle byłem przez Was dwóch postrzegany. Za bardzo mi zależało, na zbyt wielu rzeczach - stąd te problemy. Jeśli kogokolwiek obraziłem/uraziłem - także przepraszam.

Proszę tylko, abyście napisali mi na PW do kiedy mam się wynieść. Mam nadzieję, że tyle chociaż jesteście w stanie jeszcze (po tym wszystkim) zrobić.

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy skrypty umieszczone w <script>skrypt skrypt skrypt</script> również są uznawane przez system za kod HTML?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informujemy, że z powodu braku punktów GOLD Twój Transfer z dnia 1970-01-01 zostanie zamknięty po upływie 24 godzin. Zadbaj o niezbędną ilość punktów jeżeli chcesz uniknąć tej sytuacji.

Może mi ktoś wytłumaczyć ten błąd :soczek:

Do tego mam jedną stronę w GOLDZIE a w panelu info:

Ilość Stron GOLD: 0 szt.

Natomiast na liście stron jest wszystko ok i tam pokazuje uzyskane punkty itp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dostałem taki komunikat.

I wszystko było by w porządku gdyby nie to że moje linki się nie wyświetlają (a przedtem się wyświetlały) i na dodatek na ojej stronie też niema żadnych linków.

Mam taką samą sytuację

Hostessima.pl - Agencja hostess - targi, eventy, wystawy, promocje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyższe problemy wynikały z przebudowy funkcjonalności, wypuściliśmy na ten temat info w aktualnościach. Przepraszamy za utrudnienia i mam nadzieję, że już wszystko jest wporządku.

Odpowiadając na post arek_inc. Niestety, by się zabezpieczyć przed wahaniami punktów (w tym spadek PR i ponowne ocenianie stron) trzeba tworzyć strony z PR0 i słabym linkowaniem domeny (najlepiej mając 2 gwiazdki oceny i dobry współczynnik treści). Gdy 80% linków zostanie dodanych na stronie i uzyskamy w końcu punkty, wtedy ta ilość punktów jest pewna. Przy updacie PR jeśli stronka będzie miała więcej punktów, trzeba to traktować jako "rezerwa".

Exe zależy jak kto do tego podejdzie, metoda o której piszesz jest pracochłonna i średnio opłacalna, jeżeli odrobinę zadbamy o Stronę z PR to również jest właściwy kierunek jak nie bardziej :D mniej pracy, sporo punktów, system ma moc, to tak jak z inwestowaniem mniej lub bardziej agresywnym, kwestia podejścia, to co warto zaznaczyć - w obydwu przypadkach dobrze jest mieć jakiś zapas jak w życiu.

Noel zgodzę się z tobą, ja mówię o najbardziej bezpiecznym sposobie uzyskania i utrzymania punktów :D

Chciałem dodać w tym temacie, że mamy pomysł na ustabilizowanie punktacji. Teraz posiadanie domen z wysokim PR nie będzie destabilizowało punktacji a przez to będzie bardziej bezpieczne i jeszcze bardziej korzystne. Zależy nam na tym by doceniać w systemie jakość a nie ilość. Stabilizacja nastąpi jutro (poniedziałek) w godzinach wieczornych, wtedy nastąpi przeliczenie punktacji wg nowego algorytmu, może wówczas wystąpić wahnięcie punktacji niektórych Stron ale w przedziale nie większym niż dotychczasowe wahania po czym punktacja ustabilizuje się.

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności