Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

spookypld, dziwna teoria szczególnie że punkty nie rosą wraz ze wzrostem site a wraz ze wzrostem ilości linków emitowanych B)

No chyba że coś przegapiłem w ostatnich miesiącach i o czymś nie wiem (?) B)

Może Leon lub Adek by nas oświecił czy te herezje o site są prawdziwe ;)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mich@ł - punkty dostajesz za linki, ale linki są przydzielane wyłącznie na stronach zaindeksowanych. B)

Chyba, że ktoś miał sytuację, że miał więcej stron w Statlink niż w Google?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że ktoś miał sytuację, że miał więcej stron w Statlink niż w Google?

Ja mam kilka takich stron :) Tyle że możliwe że kiedyś site było większe.

spookypld, nawet jeżeli linki są jedynie na podstronach zaindeksowanych to zliczanie "site" nie jest konieczne a wręcz zbędne :jezyk1:

Dlaczego?

W google wystarczy wpisać adres podstrony aby sprawdzić czy jest zaindeksowana :D

Dodatkowo liczba site w żaden sposób nie wpływa na punkty ;) Więc nawet jak zniknie "licznik site" to w żaden sposób nie powinno to przysporzyć problemów ;)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wg twojego sposobu nie sprawdzisz automatem, czy strona jest zaindeksowana. site to wlasnie umozliwia.

niemniej, wydaje mi sie, ze ta komenda nie zniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spookypld, jak to nie sprawdze automatem ;)? Przecież zasada sprawdzania była by prawie identyczna jak w przypadku komendy site ;)

SITE pokazuje Ci ilość zaindeksowanych podstron, jednakże co z tego że dla X strony pokaże mi site 3000 jeżeli i tak przejrzeć będę mógł jedynie 1000 pierwszych podstron ;) (do 100 podstrony google)

Dodatkowo ma zostać usunięte wyświetlanie licznika ilości site a nie sama komenda ;) Dla systemów rotacyjnych może to być gwóźdź do trumny, dla systemów SWL stałych takich jak np statlink nie ma to aż takiego znaczenia ;)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zanim doczekamy się odpowiedzi od Leona lub Adka - zadam pierwsze w tym roku pytanie ;)

Który czynnik ma największe znaczenie przy przydzielaniu ilości punktów za stronę?

Bo z tego co widzę, to po spadku PR na jednej ze stron (z 3 na 2) ilość punktów za tą stronę spadła o prawie połowę (pozostałe czynniki nie uległy żadnej lub uległy tylko minimalnej zmianie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobre miejsce, ale lepszego nie znalazłem;)

Proszę doświadczonych uzytkowników statlink o poradę.

Chciałbym użyć statlink do pozycjonowania strony w dwóch wariantach A (świeża domena) i B (domena roczna lub starsza, wcześniej delikatnie pozycjonowana - katalogi, prcele itp).

Załóżmy, że zależy mi na wypozycjonowaniu na 3 frazy (1 , 2, 3). Przeczytałem, że należy pozycjonować minimum 10 fraz więc tworzę frazy uzupełniające (miksy fraz 1,2,3 i frazy pisane odwrotnie) tak aby mieć łącznie 10 fraz.

Proszę o sugestię jakie przyrosty linków ustawić na frazy główne (1,2,3) oraz jakie na frazy uzupełniające, tak żeby nie narazić się na bana a z drugiej strony żeby powoli ale systematycznie podnosić frazę w serpach. Planuję przeznaczyć około 10 tysięcy punktów statlink na domenę.

Dodam tylko, że oprócz tego robię ręczne preclowanie i katalogowanie - mniej więcej jeden precel i katalog dziennie.

Dzięki z wyrozumiałość i pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności