Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Ivellios, przecież statlink w bardzo małym stopniu korzysta z site więc raczej tutaj problemu nie będzie ;)

....

spookypld, nawet jeżeli linki są jedynie na podstronach zaindeksowanych to zliczanie "site" nie jest konieczne a wręcz zbędne ;)

Żeby uciąć wszelkie spekulacje, problem wyłączenia komendy Site przez G nie dotyka statlinka w najmniejszym stopniu. Sprawdzamy indywidualnie obecność podstron w indeksie (na to zawsze znajdzie się 100 sposobów) a wskaźnik Site G w Statlinku pełni funkcję wyłącznie informacujną.

Chyba, że ktoś miał sytuację, że miał więcej stron w Statlink niż w Google?

Ja mam kilka takich stron ;) Tyle że możliwe że kiedyś site było większe.

Ilość podstron oczywiście może być większa niż Site G, jeden wskaźnik jest tym co widzi Statlink, drugi tym co widzi G, jednak Linki i tak będą przydzielane tylko tam gdzie jest Site G. Jeżeli kiedyś Site było większe i spadło a na tych podstronach były Linki to zostaną one wycofane.

Dodatkowo liczba site w żaden sposób nie wpływa na punkty ;) Więc nawet jak zniknie "licznik site" to w żaden sposób nie powinno to przysporzyć problemów ;)

nie inaczej

istnieje możliwość wyłączenia dodatkowego tekstu obok dodawanych linków? stopki strasznie rzucają się w oczy gdy się wyświetlą teksty.

nie ma takiej możliwości, możesz ewentualnie rozdzielić te Linki i w jednym miejscu wyświetlać linki zwykłe, a Linki z tekstem w innym miejscu np gdzieś na stycznej z treścią Strony co pozwala im się wtopić w Stronę. Instrukcję znajdziesz na samym dole zakładki Instalatora, bardzo polecamy tą metodę.

Który czynnik ma największe znaczenie przy przydzielaniu ilości punktów za stronę?

Bo z tego co widzę, to po spadku PR na jednej ze stron (z 3 na 2) ilość punktów za tą stronę spadła o prawie połowę (pozostałe czynniki nie uległy żadnej lub uległy tylko minimalnej zmianie).

Największy wpływ ma PR, dalej ocena, następnie ilość podstron spełniających kryteria i wsp treści. Należy tu podkreślić również rolę dobrego podlinkowania Strony z zewnątrz i podlinkowania wewnętrznego co przyspiesza przydzielanie Linków a tym samym przyrost punktów, system zawsze w pierwszej kolejności wybiera dobrze podlinkowane zasoby.

Panowie ze stalinka da radę przenieść "bezboleśnie" domenę z golda do zwykłej wersji ? Czy trzeba usuwać, instalować, aktywować ?

Buncol jeżeli mieścisz się w Limicie ilości 2 Stron, które można przenieść wg regulaminu to podaj ID na priv wewnętrznego forum i zrobimy to nieinwazyjnie. Ale może się jeszcze zastanów, w lutym startuje konkurs z wieloma nagrodami także losowanymi wśród uczestników, nie trzeba będzie być nr 1 :)

Pozdrawiam wszystkich noworocznie!

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie jak zainstalować Statlinka na WP. Nie mogę coś aktywować linków. Czy pliki od statlinka mają być w katalogu głównym czy w katalogu od skórki? Jakie macie atrybuty ustawione na pliki?

ZielonyKatalog PR 4 - tylko 3,76PLN (2,50).

Limey.pl - katalog stron (2,46PLN (1,50)  || 0-z.pl - artykuły do przedruku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniam chmody od 666 do 777 za każdym razem sprawdzając czy już aktywacja działa.

Co do chmod'ów proponowałbym próbować wg kolejności podanej w instrukcji zaczynając od 664, zaczynając od 666 na dzieńdobry narażamy swój serwer na ataki a często mniejsze chmody są wystarczające i bezpieczne.

Edytowane przez Noel

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W statlinku wszystko ładnie chula tylko dlaczego użytkownicy muszą być tak bardzo uzależnieni od PR? Myślę że przydałby się taki test jak robi michalk o SWL'ach tylko że o wpływie domeny z PR i bez PR na pozycję pozycjonowanej strony. Wydaje mi się że nie byłaby to tak drastyczna różnica jak jest w systemie. Piszę to dlatego że po updacie łączny PR w systemie spadł mi ze 120 na...9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PR jest wyznacznikiem jakości strony a takze jakas forma blokady przed tworzeniem setek stron pod system (niskie oceny takich stron to mniej punktów i zapewne mniejsza motywacja do ich robienia). Był już moment że takich stron wchodzilo do systemu w skali 90% na 10% tych PR-owych. Musielismy podjac jakies dzialania, i w tej chwili ludziom bardziej oplaca sie dodawac do systemu strony z PR niz tych z zerowymi parametrami. A jesli ,,wkładane" sa do systemu dobre strony to i ,,wyciągane" sa dobre linki. Google ostatnio udowadnia że idzie drastycznie szybko w kierunku jakości a nie ilosci , czego potwierdzeniem m.in jest ostatni test systemów stałych gdzie wystarczyło pare linków żeby ,,pozamiatać" konkurs ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie oczywistym jest ze wrzucajac jakikolwiek system obciązamy strone linkami. Jeśli nie linkujemy tak samo mocno lub podobnie strone to PR sie zmniejszy, cos za coś niestety. I nie jest to wina SWL a umieszczonych linków wychodzących, bo czy ty dodasz ręcznie 100 linków z swl do strony czy 100 ręcznie, wynik będzie ten sam.

To tzw jeden z kosztów ukrytych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko było dobrze do 9.01. Od tego dnia żaden link do moich witryn nie został przypisany. Jakiś problem po stronie systemu czy może popełniam jakiś błąd ?

była niewielka zawieszka ale na szczęście jest już za nami :)

Mam problem - dostaje powiadomienia o ...

chodzi o stronę 20853, co zrobić z tym fantem?

xavi jeżeli będziesz pisał na naszym wewnętrznym forum na pewno będziesz szybciej obsłużony.

Pytanie do innych userów. Czy Wam też tak spadł PR w statlinku? Suma pr była 130 teraz mam 2:) 30 k w plecy;/ ...
U mnie spadek tylko na jednej domenie z PR4 na PR2.

faktycznie PR ostatnio niespokojny

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem - dostaje powiadomienia o niewyświetlaniu się linków na podstronie błędu - informuje ona, że coś takiego nie istnieje, w dodatku nie jest zaindeksowana

chodzi o stronę 20853, co zrobić z tym fantem?

xavi problem polega na tym że includujesz skrypty Statlink na podstronach na których nie wyświetlasz Linków Statlink. Są to podstrony zawierające formularz dodawania komentarza więc przyjęta zasada niewyświetlania tu Linków Statlink jest trafiona jednak musisz pamiętać o tym, że tam gdzie nie wyświetlasz Linków nie możesz w ogóle includować skryptów Statlink i wówczas nie będzie sypało błędami i nie będzie ryzyka usunięcia Twojej Strony z systemu przez algorytm. Szczegóły wysłałem na email.

Edytowane przez Noel

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności