Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

na starcie strony anglojęzyczne były przyjmowane. Po 2, 3 miesiącach zauwazyliśmy ze zainteresowanie linkowaniem z nich użytkowników jest praktycznie zerowe więc wycofaliśmy się z ich przyjmowania. Nie chcieliśmy natomiast wyrzucać stron userów którzy dodali serwisy do czasu podjęcia tej decyzji. I cała historia, nie wiem po co doszukujecie się afer :)

Edytowane przez adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przecież wystarczy tak niewiele (pomyśleć)...

Tylko po co myśleć i doszukiwać się nie wiadomo jakich rozwiązań, jak można zapytać? :P

na starcie strony anglojęzyczne były przyjmowane. Po 2, 3 miesiącach zauwazyliśmy ze zainteresowanie linkowaniem z nich użytkowników jest praktycznie zerowe więc wycofaliśmy się z ich przyjmowania.

Jednakże jak widzę na chwilę obecną nie zaspokajają one wszystkich potrzeb użytkowników... Ale mniejsza o to, mam kolejne pytanie:

Przyczyna odrzucenia strony: Grafika nie powiązana z tekstem lub nazwą domeny, lub brak grafiki

To gdzie ta grafika musi być, aby strona się dostała? Każdy post na blogu miał wstawiony obrazek, nazwa domeny też może być kojarzona z tematyką strony, czyli wszystko niby się zgadzało... Ale żeby nie mówić pustymi słowami wykorzystam przykład -> pajmon.com, wszystko wyglądało podobnie, tylko iż obrazki u mnie nie są we wstępach artykułów...

Także byłbym wdzięczny za odpowiedź, gdzie umieszczać tą grafikę, aby była zauważona...?

Spółki | Prawo | Sąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie co do zaplecza pod ten system. Wyczytałem w reg. że nie przyjmują powielanych programów partnerskich ... rozumiem że chodziło o coś w stylu kopi sklepu ... ale minikatalog z produktami, z grafiką, z unikalnymi tekstami mogły by przejść ?

stron nad którymi mam posiedzieć parę godzin mi się nie opłaca robić pod samo zaplecze dla SWL, a jeśli by dało się to połączyć z PP to już co innego.

a tak przy okazji to ilę tak mniej więcej dostaje się pkt za stronke na subdomenie tak z 20 podstron no i ile podstron jest optymalne ? w linkme było to coś koło 16, a tu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PP z reguły nie przyjujemy gdyż to wygenerowane przewaznie skrypty z tym samym kontenetem

Jesli faktycznie postawisz swoj sklep i udowodnisz ze asortyment opisywales sam mozemy to rozpatrzyć.

Co do pytania o subdomene, jesli bedzie z Pr zero dostaniesz tylko 1 gwiazdke i niewiele punktów. Nie wiem jaki jest optymalny site, wiem ze minimalny to 10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj to się przekonasz, moderator albo przyjmie albo odrzuci.

Program do nauki na uprawnienia budowlane i przygotowujący do egzaminu na uprawnienia budowlane.

Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne oraz okulary antyrefleksyjne zerówki do pracy przy komputerze.

Największy wymarzony kamper barbie fbr34 firmy mattel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy moglbym prosic o przyklady stron ktore sa w systemie, bo nie wiem czy moje sa wystarczajaco dobre ;) i chcialbym porownac

no chyba nie sądzisz ze ktoś Ci poda adresy stron w systemie :)

mozesz zrobic jedna swoja dla przykladu, podeslac mi na priva powiem CI czy dobra, ew co zmienic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności