Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza zasada brzmi, aby nie pokazywać swojego zaplecza i tego też się wszyscy trzymają, także nie dziw się, iż nikt się nie pochwali... Co więcej, już za sam fakt SWL'a na stronie można przecież dostać represje ze strony google, także tym bardziej to wpływa na taką, a nie inną sytuację...

Spółki | Prawo | Sąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jednak musza byc na tyle dopracowane strony, ze trzeba ich strzec? ok

Ciekawe który SEOman ma czyste sumienie w 100%? A jednak po nitce do kłębka, mając jeden kawałek można go połączyć z innym...

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Pytanie dotyczące statlinka. Czy domeny regionalne mogą być dodawane? Mam niezłą stronę na .waw.pl .

Pozdrawiam

BV

Scrapebox & SEO tools Windows VPS łącze 1Gigabit!

Biotechnologia medyczna ..... Seoprzyjazny Silnie Moderowany Katalog Stron PR2

"Ludzie mocno przeceniają swój wpływ na innych i zdecydowanie niedoceniają swojego wpływu na siebie samych" by SZ 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale domena regionalna bez PR jest podobno traktowana jako zwykła subdomena.

Ale ta ma PR.

Dlaczego domena regionalna miała by być traktowana jako subdomena?

BV

Scrapebox & SEO tools Windows VPS łącze 1Gigabit!

Biotechnologia medyczna ..... Seoprzyjazny Silnie Moderowany Katalog Stron PR2

"Ludzie mocno przeceniają swój wpływ na innych i zdecydowanie niedoceniają swojego wpływu na siebie samych" by SZ 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytat z zakładki o systemie ze statlinka...

"Rzędowość subdomeny (domeny regionalne traktowane są jako subdomeny, wyjątkiem jest domena regionalna waw.pl"

Swoją drogą to teraz się dowiedziałem o tym dopiero. Autorzy systemu nie informowali o tej zmianie, przynajmniej ja nie widziałem nigdzie informacji o tym, że dla statlinka regionalne stają się sub domenami i waw.pl jest wyjątkiem. Kiedy ostatnio czytałem zakładkę o systemie, to na pewno takiej informacji tam nie było.

Dlaczego domena regionalna miała by być traktowana jako subdomena?

Bo jest tańsza i w systemie jest ich za dużo? Nie wiem. Nie wiem, też czy waw.pl Google traktuje jakoś wyjątkowo jako domenę. Może tak skoro zdecydował się to robić statlink, nie wiem też czy dla Google ma jakiekolwiek znaczenie czy to pl czy regionalna? Widocznie statlink to wie i stąd ta zmiana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności