Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

bo statlink to taki system, gdzie najpierw właściciel robi reklamę jaki będzie super, że będzie punktowana tylko jakość stron

a później okazuje się że to wszystko to bzdura, bo "jakość" = odwrotność liczby kropek w domenie, czy pagerank

szczególnie wzór

[ilość Linków]*[PR]*[PR]

bardzo promuje jakość !!!

mam super stronę, zero skopiowanego contentu, duży ruch, ale page rank 0, jakość strony jest wysoka a "jakość" według systemu nie

to że właścicielowi opłaca się reklamować na forum konkurencję też nie świadczy dobrze o systemie

Edytowane przez pawloski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo statlink to taki system, gdzie najpierw właściciel robi reklamę jaki będzie super, że będzie punktowana tylko jakość stron

a później okazuje się że to wszystko to bzdura, bo "jakość" = odwrotność liczby kropek w domenie, czy pagerank

szczególnie wzór

[ilość Linków]*[PR]*[PR]

bardzo promuje jakość ;)

mam super stronę, zero skopiowanego contentu, duży ruch, ale page rank 0, jakość strony jest wysoka a "jakość" według systemu nie

to że właścicielowi opłaca się reklamować na forum konkurencję też nie świadczy dobrze o systemie

pawlowski którego momentu nie rozumiesz naszych załozeń? Wklej moze wycinek tekstu to Ci go przetłumacze.To ze do golda nie mozesz wejsc z PR0? Takie przyjelismy załozenia i tyle, mozesz sie z nimi zgadzac lub nie, Twoja sprawa.

Jesli uwazasz ze statlink nie ma wartosciowych stron zapraszam do konkurencji , jakiejkolwiek, zapewne tam ją znajdziesz i bedziesz zadowolony.....

Jaka reklama konkurencji w naszym systemie, o czym ty piszesz? Nie jestes naszym userem, nie chcesz byc, ok , nie ma tragedii ale nie troluj nam wątku, masz inne dzialy. Rozumiem ze starasz sie promować pewnien system, a wszystkie inne swl-e dyskredytować , teraz przesiadles sie chwilowo z jechania po weblinku i czas na statlinka?

Prosze moderatorów o wycinanie wszystkich niemerytorycznych wątków tego pana z naszego wątku, administracja naszego systemu nie będzie zniżała się do poziomu tego Pana i wdawała z nim w polemiki.

Edytowane przez adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawlowski którego momentu nie rozumiesz naszych załozeń? Wklej moze wycinek tekstu to Ci go przetłumacze.

"System stawia na jakość stron, zasada będzie prosta, wkładasz dobre strony, oczekujesz dobrych linków i dostajesz takie linki."

Jaka reklama konkurencji w naszym systemie, o czym ty piszesz?

"Najskuteczniejszy z systemów rotacyjnych..."

ale nie troluj nam wątku, masz inne dzialy.

masz rację, lepiej potrollować w dziale systemu x. design

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalował ktoś statlink, na Quick CMS?

Bo mam problem z uruchomieniem systemu na tym cms, próbowałem też rozwiązania, które ktoś opisał na forum systemu, ale nie pomogło.

E: literówka.

Edytowane przez titaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalował ktoś statlink, na Quick CMS?

Bo mam problem z uruchomieniem systemu na tym cms, próbowałem też rozwiązania, które ktoś opisał na forum systemu, ale nie pomogło.

E: literówka.

Instalował. Działa poprawnie.

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam natomiast takie pytanko. Otóż zdarza mi się i to dość często, że system nie przydzielił mi gdzieś linków od dwóch, trzech dni mimo że ilość punktów jest wystarczająca w zapasie i mam zaznaczoną opcję aby przydzielał linki na stronach w innej kategorii gdy w zaopcjonowanej nie będzie możliwości z powodu braku miejsca na stronach wyświetlających linki. Czy to ma jakiś związek z tym, że serwer nie wyrabia ? czy nie powinno się to zdarzać ?

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż zmagamy się z wydajnością serwera i faktycznie w ostatnich dniach z wydajnością (w tym z przydzieleniami) było krucho. Żeby nie zapeszać nie powiem, że już jest na 100% ok ale dużo w tym temacie zrobiliśmy przez weekend, 100% ok natomiast będzie na nowym serwerze za nieco ponad miesiąc, do tego czasu zrobimy wszystko by wydusić z serwera ile się da.

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informujemy, iż z powodu nadmiernego napływu domen regionalnych waw.pl obniżających rangę systemu, postanowiliśmy że od dnia 15/05/2010 domeny waw.pl będą traktowane przy ocenie moderatora jak wszystkie pozostałe domeny regionalne czyli na równi z subdomenami. Zmiana dotyczy zarówno funkcjonalności Standard jak i GOLD (co oznacza mniejszą ilość gwiazdek w Funkcjonalności Standard oraz brak możliwości wejścia domeny waw.pl do funkcjonalności GOLD).

Czy będzie przeliczanie punktów .waw.pl które są już w systemie czy dotyczy to tylko nowych stron?

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że z tego samego powodu o jaki pytałem dosłownie 5 topików wyżej.

Edytowane przez gielo

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności