Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Ale można by oddzielić stronę, forum od systemu przydziału linków....

Scrapebox & SEO tools Windows VPS łącze 1Gigabit!

Biotechnologia medyczna ..... Seoprzyjazny Silnie Moderowany Katalog Stron PR2

"Ludzie mocno przeceniają swój wpływ na innych i zdecydowanie niedoceniają swojego wpływu na siebie samych" by SZ 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna zrezygnowac rowniez z innych funkcji, ktore tez zapewne obciazaja serwer, a nie sa tak priorytetowe jak przydzielanie linkow.. Mozna zaprzestac monitoringu pozycji, wyswietlania site google (w koncu system sam sprawdza czy podstrona, na ktorej zostal przydzielony link jest zaindexowana, a funkcja site jest tylko informacyjna) i innych tego typu "gadzetow". Sa to funkcje, bez ktorych da sie zyc, natomiast to co teraz dzieje sie z przydzielaniem linkow to jest jakas porazka..

Edytowane przez @res
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panel jak sądzę to najmniej problematyczna część całości systemu generująca jakieś tam znikome obciążenie. Jak ostatnio czytałem informację bezpośrednio od statlinka to do końca maja ma to wszystko być przerzucone na dużo wydajniejszy serwer. Moim skromnym zdaniem bez sensem jest wykupować jakieś konto hostingowe na te kilka podstron w php, które służy nam jako graficzna nakładka do zarządzania kontem, a któro praktycznie nie generuje obciążeń.

Lepszym pomysłem jest jak zrobili właściciele statlinka czyli przenieść to wszystko na bardziej wydajny serwer z zapasem mocy przerobowych aby nie tylko skrypt do zarądzania panelem ładował się migiem ale aby przydzielanie linków działało jak powinno i nie tworzyły się kolejki spowodowane brakiem mocy serwera aby serwer mógł obsłużyć w 24h to co zostało zaplanowane przez system bez większych problemów.

Edytowane przez gielo

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ma zadyszkę i nie tylko ty to widzisz ;] mam to samo.

Takie pytanko jeszcze. Jeżeli dodaje jakąś stronę jako zapleczową i czeka ona jakiś czas aż załapie 10 podstron w google. Po jakimś czasie znika ona z panelu, to idzie sprawdzić czy została usunięta przez admina bo się nie nadawała czy może sam automat ją usunął bo mimo że site złapała to jednak system ma małą czkawkę i mogło się tak zdarzyć że stwierdził site 0 i po iluś tam dniach ją usunął ?.

Edytowane przez gielo

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panel jak sądzę to najmniej problematyczna część całości systemu generująca jakieś tam znikome obciążenie. Jak ostatnio czytałem informację bezpośrednio od statlinka to do końca maja ma to wszystko być przerzucone na dużo wydajniejszy serwer. Moim skromnym zdaniem bez sensem jest wykupować jakieś konto hostingowe na te kilka podstron w php, które służy nam jako graficzna nakładka do zarządzania kontem, a któro praktycznie nie generuje obciążeń.

Lepszym pomysłem jest jak zrobili właściciele statlinka czyli przenieść to wszystko na bardziej wydajny serwer z zapasem mocy przerobowych aby nie tylko skrypt do zarądzania panelem ładował się migiem ale aby przydzielanie linków działało jak powinno i nie tworzyły się kolejki spowodowane brakiem mocy serwera aby serwer mógł obsłużyć w 24h to co zostało zaplanowane przez system bez większych problemów.

Nic dodać nic ująć. W obecnej chwili wyciskamy ile się da z serwera i do końca maja musimy jakoś to przetrzymać, po zmianie serwera natomiast zapas mocy przerobowej nie tylko uzdrowi sytuację wydajnościową ale pozwoli nam na dalszy rozwój systemu, który obecnie jest zawieszony z przyczyn jw. a na który mamy sporo pomysłów.

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś możliwość wytypowania ile można dostać za domenę?

Nie bardzo mi się uśmiecha dodawać setkę domen z dobrym sitem i dobrym PR, żeby czekać aż punkty naliczy.

Jakiś przelicznik istnieje np.

PR2, 10k wartościowego contentu, 5k podstron w indeksie, ładnie podlinkowane.

Zaznaczam 8 linków na podstronę (0 innych linków) ile za to można dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Kupiciel:

Według mnie to trochę takie wróżenie z fusów. Jest tyle zmiennych, że nie da się za bardzo określić tego po tych czynnikach, które podałeś.

Skoro nie uśmiecha Ci się dodać setkę dobrych domen to dodaj 5 i będziesz miał jako takie rozeznanie ile możesz dostać za to :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ptaq

Informujemy, że na Stronie www.XXXX.org nie

działa funkcja automatycznej aktualizacji skryptów Statlink czego przyczyną

są najprawdopodobniej niewystarczające uprawnienia CHMOD dla pliku

statlinkXXXX.php, zwykle uprawnienia dla tego pliku powinny być takie

same jak dla pliku statlinkXXX_dat.php. Ponieważ system

jest przygotowaywany do procedury zmiany serwera na wydajniejszy w której to

procedurze funkcja automatycznej aktualizacji odgrywa kluczową rolę prosimy

o eliminację problemu. Strony na których problem będzie występował w

dniu migracji serwera nie zaktualizują się co bęzie jednoznaczne z

usunięciem ich z syatemu Statlink.pl. W przypadku problemów należy kontatkować się

z Administratorem.

Zespół StatLink.pl

https://www.statlink.pl

Czy Wy też to dostajecie ? Ja zacząłem takie komunikaty na maila dostawać mimo iż na wszystkich systemowych plikach mam chmody 777 :/

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności