Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

w ogóle to kontakt nie działa, już od kilku dni próbuje się skontaktować z adminem i nic, na forum pisałem również oby tak dalej

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adku, Noelu powiedzcie jaki status powinien być w skrypcie. Znalazłem takie:

- Status OK

- konfiguracja pliku htaccess kompatybilna ze statlink - OK

w mailach od Was mam, że stwierdzono brak łączności ze skryptem. Pisze coś o blokadzie IP, ale to stoi na VPS więc nikt niczego nie blokuje.

Fotografia ślubna: www.marcindrechna.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dostałem taki komunikat.

komunikat w skrypcie mam

konfiguracja pliku htaccess kompatybilna ze statlink - OK

Problem dotyczy 2 domen. Z czym, jedna leży na serwerze tym samym co kilka innych domen, z którymi system problemu nie stwierdził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przydzieliło mi 15 linków na stronach które nie są zaindeksowane.

Sprawdziłem swoje stare linki i też często trafiam na strony których nie ma w indeksie.

Linków nie mogę wycofać, bo jest ograniczenie.

O co chodzi, wcześniej nie było takich problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skaner nie nadąża z selekcją podstron za nowym serwerem :) w przyszłym tygodniu będziemy to podkręcać. Obecnie weryfikacja działa tylko wolniej, czym starsze Linki tym będziesz miał miej niezaindeksowanych.

Co do powiadomień, trzeba podmienić jeden z plików Statlink na nowy, szczegółowe info u nas w aktualnościach.

Edytowane przez Noel

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statlink nie działa pd kilku godzin. Jakąś awarię macie ?

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości chciałem zapytać czy do systemu dodano tyle linków czy może sporo stron poleciało, bo jak zobaczyłem "Zapotrzebowanie systemu na Strony" to trochę się zdziwiłem. Ostatnio jak zerkałem praktycznie wszędzie było po ponad 100% a teraz wszystko strasznie zmalało.

Fotografia ślubna: www.marcindrechna.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości chciałem zapytać czy do systemu dodano tyle linków czy może sporo stron poleciało, bo jak zobaczyłem "Zapotrzebowanie systemu na Strony" to trochę się zdziwiłem. Ostatnio jak zerkałem praktycznie wszędzie było po ponad 100% a teraz wszystko strasznie zmalało.

Sporo stron polecialo.. Ilość domen Standard: 11879, a bylo ponad 13000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności