Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio ubyło dużo Stron, były to Strony hurtowych Użytkowników tworzone na początku istnienia systemu na, których owi Użytkownicy się uczyli. Teraz ich strony mają wyższy standard więc przyjmujemy za dobrą monetę ekspirację tamtych domen i Stron, owym Użytkownikom nie opłacało się ich nawet przedłużać. Jak widać po średniej ilości punktów za 1 Link w systemie, poziom zaplecza w Statlinku rośnie dynamicznie dzięki temu samooczyszczeniu, pozostają zasoby o wysokich parametrach, oczekujemy pozytywnego wpływu na system.

Oczywistym jest, że wraz ze Stronami ubywa również Linków, Linki jednak z punktu widzenia seo wypadają w naturalny sposób ponieważ domeny wspomnianych Stron zwyczajnie się ekspirują, prosimy więc o zachowanie spokoju i potraktowanie tego jako dobrą przesłankę.

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

system staly wymaga czasu

czasami jest tez tak ze strone katalogami wbijasz na np 15 miejsce, a walka zaczyna sie od miejsca 12 i mimo odpalenia 20 zaplecz strona w pierwszym miesiacu drgnie tylko o 2-3 oczka

a jak tobie sie mocno spieszy to przepinguj sobie lokalizacje

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

A ja chciałbym się autorytatywnie dowiedzieć jak wygląda sprawa z linkami wychodzącymi w GOLD.

Dla uproszczenia złóżmy, że mam na stronie tylko linki site wide.

Jeśli mam 1 link site wide to ile linków GOLD mogę wrzucić na serwis?

Opis w regulaminie jest albo niepoprawny, albo co najmniej nieprecyzyjny.

Pozdrawiam,

BV

Scrapebox & SEO tools Windows VPS łącze 1Gigabit!

Biotechnologia medyczna ..... Seoprzyjazny Silnie Moderowany Katalog Stron PR2

"Ludzie mocno przeceniają swój wpływ na innych i zdecydowanie niedoceniają swojego wpływu na siebie samych" by SZ 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w grupę i nad listą linków na prawo od rozwijalnej listy grup wskazującej aktualną masz ikonkę kosza :) Nie jest ona widoczna jeśli nie wejdziesz w grupę.

LaoHost - tani i niezawodny / dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (link daje 5% rabatu) / spideric - genialny monitoring pozycji niezależny od sytuacji z proxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, otóż dodałem pewną stronę z 3 tygodnie temu, site dość spory, pr, unikalna treść jak i strona, ale przez 3 tygodnie pkt jak stały tak stoją, zero ruchu z pkt, współczynnik marny ale tym nie mniej powinno coś się z pkt ruszać, do tego jednego dnia % zajętości jest np: 0.19 a następnego 0.09. Co o tym sądzicie ?

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności