Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie to w statlinku jest coś nie tak, cały czas skaczą te liczniki zapotrzebowań systemowych. Raz jedna kategoria ma 1 % na drugi dzień już 30 %.

Poza tym przydziela też strasznie wolno. Mam dwie strony gdzie zapotrzebowanie jest poniżej 100%, wiec cały czas linki tam powinny przybywać, a jak na razie stoją w miejscu :/

A mam jeszcze pytanie do adminów

Czy współczynnik ilości treści jest aktualizowany na bieżąco czy co jakiś czas ? Dziwi mnie bo dla 2 stron ma 0.00

Edytowane przez Buncol

Fotografia ślubna: www.marcindrechna.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam szybkie pytanko do adminów - cz StatLink akceptuje strony o tematyce bukmacherskiej? Chodzi mi o strony zgodne z prawem, a więc bez reklam bukmacherów interentowych/bez wzmianek o owych bukmacherach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, otóż dodałem pewną stronę z 3 tygodnie temu, site dość spory, pr, unikalna treść jak i strona, ale przez 3 tygodnie pkt jak stały tak stoją, zero ruchu z pkt, współczynnik marny ale tym nie mniej powinno coś się z pkt ruszać, do tego jednego dnia % zajętości jest np: 0.19 a następnego 0.09. Co o tym sądzicie ?

Musisz poczytać nasze forum wewnętrzne

Ogólnie to w statlinku jest coś nie tak, cały czas skaczą te liczniki zapotrzebowań systemowych. Raz jedna kategoria ma 1 % na drugi dzień już 30 %.

wszystko Buncol jest ok, to jest wartość chwilowa o tym również pisaliśmy na forum.

Poza tym przydziela też strasznie wolno. Mam dwie strony gdzie zapotrzebowanie jest poniżej 100%, wiec cały czas linki tam powinny przybywać, a jak na razie stoją w miejscu :/

jeżeli już przyrównujesz do 100% to znaczy że jest ok

A mam jeszcze pytanie do adminów

Czy współczynnik ilości treści jest aktualizowany na bieżąco czy co jakiś czas ? Dziwi mnie bo dla 2 stron ma 0.00

jest przeliczany nonstop.

Bukmacherki nie przyjmujemy do systemu.

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do właścicieli, a myślę że odpowiedź przyda się nie tylko mi. Hipotetyczna sytuacja: mam 3 transfery: 1000, 2000, 3000 pkt. Nagle brakuje mi 1800 punktów - który transfer(y) zostanie anulowany? Niby to logiczne, że z automatu powinien pójść ten 2000, no ale wolę mieć pewność, żeby później nie mieć zdziwka "jakby co" ;)

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, jak to jest w statlinku z przydzielaniem pkt do stron? Znaczy rozumiem że jak dostaniemy linki na naszą stronę to również zostaną nam dopisane pkt. Ostatnio stworzyłem trochę stron na subdomenach pod standard z różnych tematyk nawet tych co według systemu jest największe

zapotrzebowanie. Jednak od blisko 2 tyg na żadnej z nich nie został dodany żaden link, prócz kilku linków na stracie. Dziwne to dla mnie trochę. Trzeba po prostu czekać dłużej? czy jak z tym jest, orientuje się ktoś może:). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się pytania powyżej oraz mam swoje:

czy po przeliczeniu WIT może wzrosnąć ilość punktów za już przydzielone linki?

Przykład: strona z 16 przydzielonymi linkami, dostała 44 punkty przy WIT 0,40, dwie gwiazdki PR=0.

Czy to normalne? Wydaje mi się troszkę mało.

Rejestracja domen EU

Domeny internetowe - już za 3 zł. Sprawdź teraz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak to jest w statlinku z przydzielaniem pkt do stron? Znaczy rozumiem że jak dostaniemy linki na naszą stronę to również zostaną nam dopisane pkt. Ostatnio stworzyłem trochę stron na subdomenach pod standard z różnych tematyk nawet tych co według systemu jest największe

zapotrzebowanie. Jednak od blisko 2 tyg na żadnej z nich nie został dodany żaden link, prócz kilku linków na stracie. Dziwne to dla mnie trochę. Trzeba po prostu czekać dłużej? czy jak z tym jest, orientuje się ktoś może:). Pozdrawiam

widzisz, strony na subdomenach, stworzone na szybko, z PR 0 , linkowanie wylacznie pod indeksacje tak wlasnie punktują. Z upływem czasu bedziesz mial jeszcze przydzielenia punktów, ale z takimi serwisami szału sie nie spodziewaj !!!

Edytowane przez adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład: strona z 16 przydzielonymi linkami, dostała 44 punkty przy WIT 0,40, dwie gwiazdki PR=0.

Czy to normalne? Wydaje mi się troszkę mało.

A co w moim przypadku, domena główna, nie żadna subdomena. Serwis tworzony dla ludzi, reklamowany za pomocą adwordsów, lekko pozycjonowany.

I WIT skoczył na 0,50.

Rejestracja domen EU

Domeny internetowe - już za 3 zł. Sprawdź teraz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czynników jest wiele, między innymi te które opisane są na naszym wewnętrznym forum takie jak:

-podlinkowanie strony oraz dobre linkowanie wewnętrzne czyli BL

-site, tylko takie podstrony się liczą

-zróżnicowanie domeny, każda kolejna subdomena przyjmuje słabiej linki z uwagi na kwestię unikalności

-zgodność z wytycznymi systemu, podstrony z błędami lub niewpisujące się w wymagania są pomijane

-zapotrzebowanie w kategorii

-uptime stron również może mieć znaczenie jezęli jest z tym naprawdę kiepsko

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie jedno.

O ile mnie pamięć nie myli gold miał zawierać strony "dla ludzi", postanowiłem go przetestować, kupiłem troszkę punktów i co?

Część stron stworzona w 10 minut, 6 podstron 20bl... Kto i po co akceptuje takie badziewia, które widać po co są robione.

Chciałem tam dodać kilka moich stron ale zwątpiłem. 99% tych stron nie różni się niczym od moich stron ze statlinka standardowego.

Może mi ktoś powiedzieć czemu przyjmujecie taki syf do golda?

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności