Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

a skad wiesz ze nikt na nie nie zaglada? W takim razie strony ,,dla ludzi" beda mialy wiecej niż 1, 10, 100 wejsc ,,ludzi" ?

Nie ma opcji zeby do swl bylly dodawane wylacznie super strony z niewiadomo jaka liczbą wejsc. Gdybysmy tak założyli na liczniku byloby pewnie moze 30 serwisów.

Strony slabsze czyli serwisy tematyczne na expirkach z PR są ocenianie slabiej przez co dodający dobre strony wygeneruje wiecej punktów. Obecnie nie widzimy innego rozwiązania.

Edytowane przez adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to widać gołym okiem, nie trzeba być specjalistą żeby zobaczyć czy ktoś się choć troszkę postarał żeby stworzyć stronę

jeśli nie jest ona podlinkowana bo kilka linków z katalogów nie można nazwać podlinkowaniem, stoi na piko to sorry ale wole dodać wpis premium do katalogu w tej cenie...

oczywiście nie twierdzę, że cały gold to takie strony bo widzę, że są tam też bardzo przyzwoite stronki(i chwała Wam za to) ale wydaj mi się, że większość ludzi szuka właśnie takich stron i jest skłonna płacić więcej ale mieć dobrą jakość linków.

jeśli chcecie przyjmować takie strony to może warto dać możliwość klientom usuwania gniotów(wtedy zobaczymy czy ludzie chcą takich stron, jeśli nie to same wymrą śmiercią naturalną o ile autorzy nie dostną punktów przed przydzieleniem linków), jeden link do usunięcia na 24h to mało jeśli mam się poruszać wśród wspomnianych wyżej stron

Pokaz mi konkurencje proponujaca użytkownikowi lepsze parametry stron

na chwilę obecną jeśli chodzi o systemy stałe statlink nie ma sobie równych ale czy to znaczy, że macie zniżać się poziomem do innych?

Edytowane przez wojtekk

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chcecie przyjmować takie strony to może warto dać możliwość klientom usuwania gniotów(wtedy zobaczymy czy ludzie chcą takich stron, jeśli nie to same wymrą śmiercią naturalną o ile autorzy nie dostną punktów przed przydzieleniem linków), jeden link do usunięcia na 24h to mało jeśli mam się poruszać wśród wspomnianych wyżej stron

jest to napewno opcja do powaznego rozważenia i wdrożenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

93.179.204.101wygasledomenyla Nie można połączyć się z serverem baz danych

czy macie jakieś problemy obecnie ? bo od rana wejść nie mogę w ten dział

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No LINKME chyba już nie przyjmuje tego typu blogow.

Z wlasnych obserwacji wiem, ze tego typu blogow w statlinku jest calkiem sporo, wystarczy 10 artykulow i mozemy malym wysilkiem dodac strone o site 100 lub nawet wiekszym. Poza tym dobrym rozwiązaniem byłoby skupienie się bardziej na ilości linków prowadzących do stron aniżeli PR. Masa stron z PR to przechwycone domeny z małą ilością BL, a na nich blogi z meta tagami. Może jakiś limit BL wprowadzic? 100 zdecydowanie by wystarczyło. Poza tym podoba mi się, że linki znajdują się na stronach zaindeksowanych w G, w przypadku linkme zdjąłem strony i jeszcze przez rok miałem punkty, które mogłem przeznaczać na punkty. Statlink jest obecnie najlepszym systemem stałym, co nie znaczy, że nie może być jeszcze lepszym :pisze:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chcecie przyjmować takie strony to może warto dać możliwość klientom usuwania gniotów(wtedy zobaczymy czy ludzie chcą takich stron, jeśli nie to same wymrą śmiercią naturalną o ile autorzy nie dostną punktów przed przydzieleniem linków), jeden link do usunięcia na 24h to mało jeśli mam się poruszać wśród wspomnianych wyżej stron

jest to napewno opcja do powaznego rozważenia i wdrożenia B)

W obecnej chwili przy większej ilości posiadanych Linków można usuwać więcej niż 1 link dziennie, max 5szt dziennie.

Idea naturalnej selekcji gniotów istnieje już długo w kręgach naszego systemu i w połączeniu z black-listami ma duże szanse na wdrożenie :pisze:

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Z wlasnych obserwacji wiem, ze tego typu blogow w statlinku jest calkiem sporo, wystarczy 10 artykulow i mozemy malym wysilkiem dodac strone o site 100 lub nawet wiekszym. Poza tym dobrym rozwiązaniem byłoby skupienie się bardziej na ilości linków prowadzących do stron aniżeli PR. Masa stron z PR to przechwycone domeny z małą ilością BL, a na nich blogi z meta tagami.

...Poza tym podoba mi się, że linki znajdują się na stronach zaindeksowanych w G, w przypadku linkme zdjąłem strony i jeszcze przez rok miałem punkty, które mogłem przeznaczać na punkty. Statlink jest obecnie najlepszym systemem stałym, co nie znaczy, że nie może być jeszcze lepszym :pisze:

Dzięki paweu za wyrazy uznania, co do tego PR BL i tagów, myślę że system broni się w tej kwestii nie umieszczając Linków na stronach spoza indexu, przecież jeżeli nawet podstrona tagowa się trafi która jest w indeksie to znaczy że jakąś moc przekazuje i wpisuje się w kryterium ilościowe bo ilość Linków (obok jakości) również jest istotna i gdzieś te Linki przydzielać trzeba, nie oszukujmy się sytuacja kryształowego podlinkowania tak żeby każdy link spełniał nasze oczekiwania nie jest możliwa bo z zasobów musielibyśmy wybrac 1% podstron, tu trzeba pewnego kompromisu.

Ponadto przy częstych update'ach PR Strona zbudowana na wygasłej domenie szybko straci PR jeżeli Użytkownik odpowiednio o nią nie zadba więc tutaj również zyskujemy ponieważ doświadczeni Użytkwonicy wiedzą co robić i dbają o swoje domeny wzmacniając je jednocześnie wzmacniając system, inaczej stracą PR i stracą punkty w systemie.

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy zastanowiliście się na wprowadzeniem transferu domen? Nie wiem, ale wydaje mi się, że było by to dobre rozwiązanie, a wystarczy tylko ID domeny przypisać do innego użytkownika, a pozwoli to na zachowanie ciągłości wyświetlania linków, jak również nie trzeba ponownie czekać na przypisanie nowych linków.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blogi oparte o WP to rzeczywiście temat do bardzo szerokiej dyskusji bo jak ustalić np moj blog blisko 100 artykułow i sporo tagów. O ile link na artykule jest cacy i fajny to na tagach już nie - kwestia jednakże ile tych tagów per artykuł jest - bo jak dwa - przeżyje, ale jak ktoś wrzuca 5-8-10 to już dużo za dużo IMHO i rozwarstwienie wewnętrznej mocy na tagi ;)

Gdybym mógł banowac sobie, żeby mi nie przydzielało linków w domenie xxxxxx.pl (seomatik) byloby super :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności