Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nie mogę się doczytać, czy poker i pokrewne to frazy dozwolone w waszym systemie?

:hi:Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka. ~ Samuel Butle. Zerknij na: Wyszczekany.pl :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwie sprawy do administratorów, tego dosyć dobrego systemu.

Pierwsza - przyjmowanie forów do systemu - nieraz jest tak, ze te fora to istny śmietnik - i o ile strona główna ma PR4, to reszta jest bardziej pod gotlink.pl, niż pod ten system (patrząc na wymagania co do stron). Jak tak patrzę na linki przydzielone, to naprawdę czuję, że coś do systemu wnoszę (domeny z PR, zadbane, treść unikalna, tematyczna, dla człowieka), a otrzymuję linki ze stopek forów bądź innych śmieci.

Wiadomo, gdzieś te linki trzeba upychać, ale no bez przesady, bo jeśli system ma być dobry, trzeba się na niego trochę wysilić, by nim coś zyskać.

Druga sprawa - sprawdzanie czy linki są na WWW podpiętej do systemu - otóż, przydała by się szybsza reakcja na brak linków - tylko wczoraj przy ręcznym ściąganiu linków, właśnie ze śmieciowych forów, patrzę gdzie te linki, a ich nie ma - ile ta sytuacja miała miejsce to nie wiem, ale to też postarajcie się poprawić.

Nieruchomości bez pośredników? Tylko NoBroker.pl - platforma ogłoszeń bezpośrednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie mogę się doczytać, czy poker i pokrewne to frazy dozwolone w waszym systemie?

nie przyjmujemy stron i nie akceptujemy też linkowania takich fraz.

Gudsen dla mnie forum jeśli jest zaspamowane botami wtedy faktycznie jest do wyrzucenia. Ale każde inne forum (które nie jest jakoas kopią czy tłumaczeniem ) to jak najbardziej wartościowa strona ,,dla ludzi".

kiedys nawet przyjeliśmy (wbrew zasadom) wiecej subdomen w domenie niż na ówczas było w regulaminie. Userzy systemu wiedzą o którą domene chodzi :) No ale jesli domena głowna to strona z darmowym skryptem forum, faq itd dająca możliwośc tworzenia darmowych for w subdomenach to naprawde żal było odrzucac te fora. Każde było zadbane, unikalne jesli chodzi o tresci, prowadzone przez zupełnie innych ludzi, mające wielu róznych userów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gugsen, fora są najlepszym przykładem stron tworzonych pod ludzi a nie tylko pod system i jak dla mnie między innymi dlatego spełniają koncepcje "wartościowych stron" ;)
Gudsen dla mnie forum jeśli jest zaspamowane botami wtedy faktycznie jest do wyrzucenia. Ale każde inne forum (które nie jest jakoas kopią czy tłumaczeniem ) to jak najbardziej wartościowa strona ,,dla ludzi".

Tak, ale nie kiedy sprawdzam linki, gdzie są te przydzielone, i widzę napis jak byk: "To forum jest aktualnie wyłączone.".

Chodzi mi sprawdzanie zawartości merytorycznej storn, bo specjalnie czekałem 2 dni, czy coś takiego zostanie wykryte, ale nie doczekałem się i manualnie link usunąłem. Wiem, czepiam się - ale im więcej błędów się wyeliminuje, tym więcej będzie pożytku.

Nieruchomości bez pośredników? Tylko NoBroker.pl - platforma ogłoszeń bezpośrednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Tak, ale nie kiedy sprawdzam linki, gdzie są te przydzielone, i widzę napis jak byk: "To forum jest aktualnie wyłączone.".

Chodzi mi sprawdzanie zawartości merytorycznej storn, bo specjalnie czekałem 2 dni, czy coś takiego zostanie wykryte, ale nie doczekałem się i manualnie link usunąłem. Wiem, czepiam się - ale im więcej błędów się wyeliminuje, tym więcej będzie pożytku.

nie czepiasz sie wlasnie, raportuj takie fora. Nie jestesmy weryfikować czegos już po dodaniu. Jesli forum w dniu przyjecia bylo ok, po jakims czasie zostaje wylaczone z jakiegos tam powodu i zamkniete, to po waszym raporcie takie fora usuwamy z systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adek, coś więcej do sprawdzenia warunków jakościowych dodanych i zaakceptowanych w systemie stron i po problemie, chociażby zredukuje to współczynnik treści na takiej stronie, i nie będzie ona generować punktów bez jakościowego pokrycia.

Nieruchomości bez pośredników? Tylko NoBroker.pl - platforma ogłoszeń bezpośrednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas dodania strony do GOLD pojawia się taki komunikat: "Podana Domena należy do funkcjonalności spoza GOLD.", strona wcześniej była w standardowym statlinku, usunąłem wszystkie pliki i kod ze strony. Gdzie może leżeć problem?

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas dodania strony do GOLD pojawia się taki komunikat: "Podana Domena należy do funkcjonalności spoza GOLD.", strona wcześniej była w standardowym statlinku, usunąłem wszystkie pliki i kod ze strony. Gdzie może leżeć problem?

własnie w tym , że była w standard. nie można przenosić stron między funkcjonalnościami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności