Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

a może stworzycie jedną funkcjonalność(to tak odnośnie wycofywania linków) czyli masowe usuwanie, po lewej miejsce do zaznaczenia a na dole przycisk usuń

chciałbym troszkę przesiać stare linki a klikanie w usuń linka dla każdego adresu z osobna jest dość monotonne

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do systemu są przyjmowane strony, które mają polską treść, domena jest związana z treścią strony, lecz nazwa domeny jest po angielsku. Przykładowo strona o turystyce w Wiedniu stałaby na domenie tourist-in-vienna.pl?

suitsquare.jpg.fce55e90692602c9bfcca3e324ebf2be.jpg

 

Sklep z kolorowymi skarpetkami Nanushki.com | A tu masz części do Enduro Producent części do enduro Enduro7.pl | Garnitury na miarę Suitsquare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to po ostatniej zmianie jest to dość śliski temat - zwykłem dodawać przechwycone zagraniczne domeny i wszystko grało (oczywiście treść była dopasowana), teraz na 4 takie domeny 2 nie przeszły mimo dopasowania - zależy myślę od "stopnia" dopasowania oraz humoru moderatora :)

LaoHost - tani i niezawodny / dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (link daje 5% rabatu) / spideric - genialny monitoring pozycji niezależny od sytuacji z proxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do systemu są przyjmowane strony, które mają polską treść, domena jest związana z treścią strony, lecz nazwa domeny jest po angielsku. Przykładowo strona o turystyce w Wiedniu stałaby na domenie tourist-in-vienna.pl?

temat świeży poruszany na naszym forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to po ostatniej zmianie jest to dość śliski temat - zwykłem dodawać przechwycone zagraniczne domeny i wszystko grało (oczywiście treść była dopasowana), teraz na 4 takie domeny 2 nie przeszły mimo dopasowania - zależy myślę od "stopnia" dopasowania oraz humoru moderatora :lol:

uważam, że system na tym stracił, masa wartościowych domen poszła na zaplecze a do statlinka świeżynki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za zmianami :P jeśli tylko dzięki temu dobrze podlinkowane, stałe zaplecze bedzie punktowało to za ... tym bardziej że jestem tylko kupującym :soczek:

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki, macie może jakieś stronki z zainstalowanym statlinkiem i jednocześnie adsense? Widziałem kilka takich przy przeglądzie linków z tego systemu. Zastawiam się czy taka stronka ma szansę nie dostać banana od Google?

Macie jakieś doświadczenia w tej materii?

Tani, szybki i niezawodny hosting, już od 35zł rocznie  - Webhosting1st

Sklep z częściami do laptopów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie instalując system rotacyjny i jednocześnie adsense na stronie mamy gwarancję otrzymania banana, nie wiem jak jest z linkami stałymi, dlatego pytam,

a kto jest pyta, nie błądzi :)

Tani, szybki i niezawodny hosting, już od 35zł rocznie  - Webhosting1st

Sklep z częściami do laptopów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qlwik, na jakiej podstawie? Jeżeli strona jest pod względem treści "ok" (tylko takie są przyjmowane do statlika) to nie ma prawa dostać bana bo niby za co :)?

Jedynie filtr tyle że to już inna kwestia... :)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności