Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

siler 2, 3 skanowania systemu, powinno juz dawno sie zaktualizowac, jakby co to pisz.

Jednocześnie zapraszamy chętnych na spotkanie w łodzi:

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...mp;#entry822824

My tam będziemy (ja i Noel)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem błąd ale nie wiem czy to celowe.

Jeżeli dodajemy link i zaznaczamy "Wszystkie kategorie" to już drugi raz z tym samym anchorem nie możemy dodać tej samej witryny i tego samego anchora.

Dowiem się? :(

Drugie pytanie, czemu w systemie nie ma opcji wyksportowania podstron/stron gdzie mamy link (do csv albo txt?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja PR w Statlinku odbywa się co kilka dni, oraz na starcie w dniu dodania nowej Strony. Jeżeli PR przez tydzień czasu się nie zaktualizuje można pisać do nas za pomocą formularza kontaktowego przedstawiając problem z podaniem ID Strony.

Ponowne dodanie tego samego Linka sprawdzimy.

Eksport w przygotowaniu.

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie to zapewne stała procentowa liczba uzależniona od tego ile uzyska serwis. Na chwile obecną jeszcze nie wiemy jakie to będa liczby. Premiowanie IP nie będzie powiażane z oceną, ocena jedynie moze mieć wpływ na ilośc punktów poprzez ogólne zwiększenie punktowania serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakie adresy mam stosować dla WordPressa?

Dawniej zakończone "/" były źle akceptowane, były problemy toteż zmieniłem na .html i mam wrażenie, że teraz także są problemy z przydzielaniem linkow.

Jak jest teraz?

Czy to bez rożnicy czy będzie bez żadnej końcowki/rozszerzenia na końcu , czy ma być z .html czy "/"?

PS. Sorki za brak u z kreseczką ale coś mi nie działa na klawiaturze

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest może w statlinku taka opcja jak w seomatiku aby można było zablokować stronę na której nie chcę mieć linków? Bo trochę meczące jest wycofywanie ręczne linków;/

Nic takiego nie mogłem odnaleźć niestety, nie możecie takiej opcji dodać bo trochę męczące jest wycofywanie linków z jednego z potężnych forów w statlinku gdzie dostaje 3/4 linków przydzielanych......... szlag mnie już trafia to wycofywanie.

Edytowane przez mimik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności