Skocz do zawartości

Program partnerski ebay ?


Rekomendowane odpowiedzi

tylko jeszcze się nie wyświetla - przynajmniej u mnie (kod oczywiście został wstawiony)

dla Twoich okien najlepsze markizy - dla wszystkich adwokat - lub książka telefoniczna - oferty różnego typu, taniej nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jeszcze się nie wyświetla - przynajmniej u mnie (kod oczywiście został wstawiony)

a strona została zaakceptowana do uczestnictwa w programie?

Zajmujesz się pozycjonowaniem stron i szukasz kolejnych branż, w których możesz zarabiać? - seo.biznesmlm.pl- zarabiaj na suplementach

Znaczenie snów w sennik.biz

Nowy serwis z artykułami : www.magazynallinclusive.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem marka eBay jest bardzo dobrze rozpoznawana w świecie i jej dodatkowe promwanie w Polsce, za pomocą bannerów jest obecnie chybione. Obecnie serwis ten znajduje się w opłakanym stanie, a jeszcze kilka tygodni temu można było tam kupić min. uran od Al-Khaidy itp. .. Wydaje mi się, że nie ma sensu umieszczać ich bannerów na swoich stronach do czasu, gdy serwis zacznie się jakoś prezentować. Obecnie biorąc pod uwagę ilość aukcji jest nie tylko za allegro, ale i za świstakiem... Jedna wielka klapa, przy takim bałaganie wcale nie jestem przekonany o tym, czy lub kiedy pieniądze za ewentualną reklamę zostaną wypłacone..

Zostana wyplacone na pewno. A eBay stosuje tylko sprawodzone na swoim podworku techniki :D, ktore dzialaja i to bardzo dobrze :D

Check email deliverability tool Maildog

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jeszcze się nie wyświetla - przynajmniej u mnie (kod oczywiście został wstawiony)

a strona została zaakceptowana do uczestnictwa w programie?

oczywiście, akceptacja poszła z automatu

dla Twoich okien najlepsze markizy - dla wszystkich adwokat - lub książka telefoniczna - oferty różnego typu, taniej nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja strona została odrzucona, szkoda że nie wiem dlaczego. Może nie spodobały się im słowa krytyki odnośnie samego eBaya ? :twisted:

Jeśli interesujesz się Premiership, nie możesz odpuścić Chelsea Londyn to polski serwis o Chelsea. Fan sportu chętnie usłyszy coś o Formule 1 gdzie jeździ nasz Robert Kubica . Dodatkowo warto pobawić się tematyką Praca w internecie - to akurat największy z serwisów o zarabianiu. Zerknij i podlicz nasze dowody wypłat - nadal sądzisz że nie warto ? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 10zl :) nie wiecie czy mozna napisac nad bannerem

"zachecamy do zakladania darmowych kont w serwisie ebay.pl" :D

Bo szkoda ze nie ma bannera na ktorym caly czas byl by napis cos w stylu

"zerejestracja za darmo - sprzedawaj za darmo"

bo teraz to te bannery sa na klikanie a nie na rejestracje widok logo eabaya kompy itp i tylko czasem przez chwile napis ze rejestracja za darmo.

Pozdrawiam, breja

wl4u3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
moja strona została odrzucona, szkoda że nie wiem dlaczego. Może nie spodobały się im słowa krytyki odnośnie samego eBaya ?  :twisted:

Moja strona po 3 minutach od zgloszenia zostala wstrzymana przez ebaya.

Nie podano powodu. Nawet nie odpowiedziano na maila.

pozdrawiam,

L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
moja strona została odrzucona, szkoda że nie wiem dlaczego. Może nie spodobały się im słowa krytyki odnośnie samego eBaya ?  :twisted:

Moja strona po 3 minutach od zgloszenia zostala wstrzymana przez ebaya.

Nie podano powodu. Nawet nie odpowiedziano na maila.

pozdrawiam,

L

To spróbuj dodać do TradeDoublera inną stronę - i z niej zgłosić się do PP eBay. Jeśli zaakceptują - to możesz potem dodać tę poprzednią stronę do nowej - w polu adresu, po przecinku.

Mnie zaakceptowali bez problemu - ale wyniki są takie sobie. Zbyt późno wystartowali z PP - i trochę za bardzo postarali się żeby zepsuć sobie opinię. W tej chwili to już działa na zasadzie domina - znam osoby, które nawet nie zerknęły na stronę eBay'a, i nie śledzili serialu "wejście eBay na polski rynek" - ale na słowo eBay Polska reagują - "eBay? - to badziewie" - i pozostają na allegro.

BTW szuwi - wolność słowa na forum powoduje skutki uboczne - może wprowadź cenzurę na słowo eBay :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności