Skocz do zawartości

[INFO] Zamykamy "Żabki"


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Informujemy, że decyzją zarządu spółki Żabka Polska SA 15 września 2008 zamykamy żabki” – ogłoszenia tej treści pojawiły się m.in. we wczorajszych dziennikach. To pierwszy etap kampanii. Drugi, wyjaśniający znaczenie sloganu, rozpocznie się 15 września. Spółka zapewnia, że nie zamknie żadnego ze sklepów. – Będziemy zamykać żabki, ale nie będą to nasze sklepy – zapewnia Agnieszka Michalak-Lunt, rzeczniczka prasowa spółki. Dodaje, że drugi etap kampanii będzie połączony z akcją skierowaną do klientów

Link do pełnego artykułu na poprzedniej stronie tematu.

Ostatnio na blogu:

Tania alternatywa dla xrumera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt w żabce można było i nadal jest możliwość kupienia niemal wszystkiego. Mi jako kawalerowi co sam mieszka bardzo życie ułatwia bo nie muszę kombinować i latać po sklepach różnych w celu kupienia czegoś, jak w żabce mam wszystko i pod nosem i zdecydowanie jestem przeciwny zamykaniu tej sieci sklepów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największą zaletą sklepów Żabka jest to, że są do późna otwarte, nawet w święta.

dla pracowników to raczej nie jest zbyt duża zaleta;)

Tylko dla tego jest otwarta w święta bo nie pracownik stoi za kasa a właściciel sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sprawa się wyjaśniła z żabkami, ale moim zdaniem jest raczej nietrafny chwyt reklamowy, bo w zasadzie co ma na celu wprowadzenie w błąd ludzi.

Znacznie ciekawsza była kampania reklamowa na bilbordach przed otwarciem sklepu Ikea w Poznaniu. Były to reklamy o dosyć szokującym przekazie np: "Po 3 lipca{data przykładowa} wielu ludzi będzie siedzieć" !!!

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to bylo jak w piosence alanis morissette "isin't it ironic", bo ja myslalem, ze naprawde zamykaja zabki - na jednym osiedlu, na ktorym czesto przebywam byla zabka, ktora zamkneli pol roku temu, od pol roku wisialo ogloszenie "przyjmiemy do pracy", pozniej ogloszenia juz wisialy na calym osiedlu az w koncu zdjeli szyld i wogole zlikwidowali zabke. Myslalem, ze ogolny strajk i ludzie juz mieli dosc pracy lacznie z swietami za psie pieniadze dlatego zamykaja wszystkie - wiec jak dla mnie slaby pomysl na kampanie reklamowa ;)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności