Skocz do zawartości

Jestem w google a narzędzia do sprawdzania mówią że nie


p4n

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jeżeli temat był już poruszany na forum to serdecznie przepraszam ale jakoś nie umiałem go znaleźć. Gdy wpisuję swoją frazę do google znajduje bez problemu swoją stronę, natomiast podczas korzystania z narzędzi np. z Rankingu Google na optymalizacja.com czy gtoolseo.com, wychodzi na to że mojej strony nie ma w google albo w przypadku pierwszego narzędzia w pierwszych 500 wynikach a w przypadku drugiego w pierwszym 1000. Czy ktoś może wyjaśnić dlaczego tak się dzieje, czy to jest wina skryptów tam zastosowanych czy wszystko wina tego ze google podobno coś "zmienia".

Każdy kulturysta stosuje odżywki, na Ciebie też mogą dobrze działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak gtoolseo.com ale narzędzie na optymalizacja.com, nie zawsze działa (zapewne przez blokade przed automatycznymi zapytaniami, po stronie google), więc nie ma czym się przejmować...

Na emeryturze po SEO zajmuję się R&D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze żeś nie zszedł na zawał z powodu wyimaginowanego spadku :D

Najlepszym podejściem jest spokój i zdrowy rozsadek. Sprawdzasz wyniki za pomocą przeglądarki jak masz jakies wątpliwości i wiesz gdzie jesteś i kto jest winny. Narzędzia czasmi maja to do siebie ze autorzy zapominają o nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę by mi zajęło gdybym na początku nie wiedział na jakiej jestem stronie. A wiedziałem dzięki tym właśnie narzędziom. Staram się zachować spokój i rozwagę, ale czasami się człowiek martwi jak po pozytywnym dosyć dużym skoku znowu spadek. Ale już spoko bo spadek niewielki może być nawet "wyimaginowany" :D

Każdy kulturysta stosuje odżywki, na Ciebie też mogą dobrze działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności