Skocz do zawartości

Autoblog - [ osoba domniemana o popełnienie przestępstwa lub wykroczenia ] treści


Syhro

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, male pytanie :)

Dziś przyszedł pingback z pewnego autobloga. Często przychodzą, ale zazwyczaj są to skróty moich wpisów z linkiem zwrotnym. Sam świętym nie jestem, też korzystam z dobrodziejstw wp-o-matic, ale pobieram skróty i umieszczam link zwrotny. Napisałem więc na gg do właściciela autobloga z prośbą o usunięcie wpisów (kupionych, nawiasem mówiąc) i zostalem zablokowany :) Napisałem więc drugi raz z propozycją usunięcia wpisów i zamieszczenia ich w formie skróconej + link zwrotny. Zgadnijcie co, znów mnie pacjent przyblokował ;) Jeśli by usunął i przeprosił, nie robil bym najmniejszych problemów. Ale taka ignorancja mnie strasznie wkurzyła :>

Macie jakies doświadczenia z tego typu typami? Jak reagujecie na takie sytuacje? Bo ciągać po sądach chyba nie ma sensu (chociaż tak jak piszę, kontent, który mi koleś pobiera byl kupiony). Domena, na której stoi autoblog świeżynka, także chyba zaraz ją poślę w kosmos :) i to będzie na tyle.

Edyta: A jednak, blog zniknął w czeluściach :)

Edyta 2: No i ciekawy str replace na frazę [ osoba domniemana o popełnienie przestępstwa lub wykroczenia ] :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imho szkoda nerwów i czasu. Dzisiaj pozbędziesz się jednego kradzieja a za tydzień przybędzie ich 2. Jeśli na upomnienia słowne nie zareagował to w grę wchodzi jeszcze tylko sąd albo kumpel hacker :) Sąd odradzam bo więcej stracisz czasu i pieniędzy niż to będzie warte.

Pyszny Precel | Katalog stron

Ranking polskich firm hostingowych - dodaj hosting, zaopiniuj lub oceń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności