Skocz do zawartości

Neostrada i wielki bajzel...


zebol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Niewiem oco chodzi ale dzisiaj dostałem chyba bonus od TP

Z 128 KB zwiększył się transfer do 1 MB - niezły burdel muszą mieć...

Mam tylko nadzieje że nie dowalą mi za to do rachunku.

Zresztą umowe podpisywałem na 128 Kb, a że mają bałagan to z jednej strony to mnie nie obchodzi..

Spotkaliście się już z podobnymi sytuacjami ?

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 128 KB zwiększył się transfer do 1 MB

Ha, to nieźle.

Spotkaliście się już z podobnymi sytuacjami ?

Ja osobiście nie. Chociaż nie posiadam limitu transferu, a chyba powinienem go posiadać.

Pozdrawiam.

EDIT.

PS. A w panelu też masz 1MB?

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przyczyna leży w tym że wczesniej miałem starą opcje 640 Kb i podkręcałem ją programikiem "cFos V5.24" i dociągał łącze do 1 Mb.

W tamtym m/c podpisałem nową umowe na 128 Kb, chociaż cFosa nie wyłączyłem.

Dostałem oczywiście nowe dane do logowania itp.

Cały czas miałem predkość 163 Kb a dzisiaj odpalam Neo i 1 MB .

Zauważyłem też że chodzi moja stara strona na serwerze neostrady - powinni ją skasować razem z kontem.

W wersji 128 niema miejsca na serwer - tylko skrzynka mail.

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. A w panelu też masz 1MB?

Własnie sprawdziłem i po staremu:

limit podstawowy 7 GB

limit dokupiony w tym miesiącu 0 GB

aktualny transfer z prędkością 128 kb/s

suma ściągniętych w tym miesiącu danych 961 MB

Jak dla mnie to dziwne....

------------

Odpaliłem sprzęt od nowa , zresetowałem sterowniki i mam 1MB.

Taka promocja mi się zaczyna podobać...

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem krotko. Neostrada to jest finansowy kant.

Ja zmienilem neostrade gdzie placilem za 0,8 megabita dwiescie z kawalkiem zl, na chello gdzie place za 2 megabity 99zl.

Jak wynika z prostych klakulacji, 1 megabit predkosci jest ponad 4krotnie tanszy w chello.

No i bedzie ci gruba Czubkówna mowic, ze w tepsie jest tanio.

Pewnie ktos powie, ze przy surfowaniu nie ma zasadniczej roznicy. ja moge powiedziec, ze zdecydowanie jest. Poza tym to nie sa jakies wyimaginowane megabity, bo ciagne z pelna predkoscia (o ile wogole cos sciagam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ktos powie, ze przy surfowaniu nie ma zasadniczej roznicy. ja moge powiedziec, ze zdecydowanie jest. Poza tym to nie sa jakies wyimaginowane megabity, bo ciagne z pelna predkoscia (o ile wogole cos sciagam).

Cóż, mam te same wrażenia, chello w tej samej opcji. Po przesiadce

z SDI trudno mi było wierzyć w trzycyfrowe transfery ;].

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, mam te same wrażenia, chello w tej samej opcji. Po przesiadce

z SDI trudno mi było wierzyć w trzycyfrowe transfery

No tak, a moj brat stwierdzil, ze przy takich transferach jakie wyciagamy moglby wykorzystac cale 25 GB (taki jest limit miesieczny) w najwyzej 4 dni.

Inna sprawa, ze on ma hopla na punkcie sciagania....

"TPSa, laczy taniej".... (nie wiem kogo):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wynika z prostych klakulacji, 1 megabit predkosci jest ponad 4krotnie tanszy w chello.

Z chęcią bym się przesiadł na Chello, niestety jeszcze nie wszędzie jest już dostępne.

pozdrawiam.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największą porażką TP SA jest chyba ten ich program dostępowy do Neostrady. Oczywiście można to bez problemu obejść, ale większość osób o tym nie wie.

Chello jest bardzo dobre, ma bardzo dużo zalet, ale jedną wadę: nie można legalnie dzielić łącza na kilka komputerów. Jedynie Chello Plus jest na 3 komputery (i ma 3 zewnętrzne adresy IP).

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chello jest bardzo dobre, ma bardzo dużo zalet, ale jedną wadę: nie można legalnie dzielić łącza na kilka komputerów

Czy myslisz, ze majac w domu 4 kompy kupowalbym 4 pakiety chello :)

Monter chello jeszcze dal nam kilka pozytecznych rad na temat dzielenia.

Uwazam, ze obowiazkiem kazdego obywatela jest bojkot tych zlodziei z Francji (tpsa). Francuzi maja jeden z najtanszych netow na swiecie, wiec stwierdzili, ze sobie u nas odbija. Rok rocznie dostaja kary za praktyki monopolistyczne i kpia sobie w zywe oczy tymi swoimi reklamami i psuedopromocjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy myslisz, ze majac w domu 4 kompy kupowalbym 4 pakiety chello

Jest fajna strona o Chello https://chellopl.one.pl/ której ciągle nie mam czasu dokładniej przejrzeć :?

Rok rocznie dostaja kary za praktyki monopolistyczne i kpia sobie w zywe oczy tymi swoimi reklamami i psuedopromocjami.

Na pewno większość z nas mogłaby dużo powiedzieć na temat TP SA i ich praktyk.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa.. mi sie konczy 31 maja umowa na neo.. 128. jesli nic nie zrobie bede placil jak za lacze na czas nieokreslony czyli o 50% wiecej, ale i tak zmieniam na 512 ewentualnie 1 mega. I tak pojdzie niedlugo na firme, a przy pisaniu kodu .. brakuje juz mi kosztow ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności