Skocz do zawartości

Spider Web Marketing


magda90

Rekomendowane odpowiedzi

Na takie coś się natknęłam. Miał ktoś z Was z tym do czynienia, podobno można zarobić setki a nawet tysiące $$$. Może wyjaśnię trochę o co chodzi. Program to MLM (Multi Level Marketing). Wiem też mnie to zmartwiło ale o dziwo opinie są pozytywne, a program wydaję się w miarę logiczny. Program to 22+ sposoby dochodu czerpane z pośrednich programów partnerskich MLM. Sam kurs i przeszkolenie są darmowe.

Dla przykładu omówię jeden z pp bardzo bliski branży seo czyli zakup domen. Aby się zarejestrować i brać udział w programie trzeba zakupić za 10$ domenę .com .net .info .bz .biz. org .us i takie tam. Z tego co zrozumiałam za przedłużenie domeny płacimy co miesiąc 10$, więc niby nie fajnie. Co mamy w zamian?

Oczywiście domenę dorzucają także hosting (niestety nie podali parametrów albo ich nie widziałam). Z automatu wrzucane są tam strony partnerskie, które mają za zadanie promować ten właśnie system rejestracji domen. Podobno na tym się zarabia i to całkiem nieźle 300-400$/miesiąc tak przynajmniej mówią :) choć zarobki są nieograniczone i zależą od tego ilu osobom poleci się system. Po za tym za zwerbowanie np: 5, 10 osób dają dodatkowe bonusy.

Podsumowując jest to typowy MLM jednak ludzie się tam rejestrują. Koszt utrzymania domeny to 120$/rok czy ktoś z Was byłby chętny za taką cenę nabyć domenę z hostingiem i tym programem partnerskim? Myślę, że dla Was jako pozycjonerów taki program(jeśli nie okazałby się blefem) mógłby być porządnym źródłem dochodu dlatego, że jego siła opiera się na promowaniu i marketingu. Co o tym myślicie?

Darmowe gry flash online - zapraszam :) a tutaj 50 PLN zwrotu za zakład
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności