Skocz do zawartości

Sprzedaż strony a urząd skarbowy.


ebociek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie i zwracam się z pytaniem do Was ponieważ spodziewam się grubszej gotówki za stronę www (rzędu kilku tysięcy) no i kwota zapewnie wpłynie na konto, tak więc pozostawi po sobie wielki ślad - nie mam żadnej firmy, nie rozliczałem się jeszcze z US (jestem jak narazie osobą uczącą się).

Jaki jest sposób rozliczenia się z takiego "dochodu" ?

Ewentualnie jaka jest szansa na problemy oraz jakie duże te problemy mogą wyniknąć.

Z góry dziękuję za odp.

lotto <- Zapraszam na moją stronę o lotto

Polski skrypt bukmachera na sprzedaż [DEMO] <- kontakt pw

Sebastian Piotrowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby rozliczyć się z tego tak jak za kupno/sprzedaż samochodu ? (tylko, że wiadomo nie samochodu tylko rzeczy wtedy podatek jest chyba niższy i wogóle mniej komplikacji).

lotto <- Zapraszam na moją stronę o lotto

Polski skrypt bukmachera na sprzedaż [DEMO] <- kontakt pw

Sebastian Piotrowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu wystawiasz zamawiającemu rachunek (skorzystaj ze wzorów https://www.google.pl/search?q=wz%C3%B3r+ra...a+o+dzie%C5%82o )

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby rozliczyć się z tego tak jak za kupno/sprzedaż samochodu ? (tylko, że wiadomo nie samochodu tylko rzeczy wtedy podatek jest chyba niższy i wogóle mniej komplikacji).

Umowa kupna sprzedaży.. hmm jeżeli jest to kwota powyżej 1k to płacisz z tego co wiem 2% od kwoty na niej. Jednak sprzedając serwis wzbogaciłeś się i nie wiem jak tutaj jest z dochodowym. Nie jestem pewien ale obiło mi się o uszy coś takiego, że jeżeli serwis użytkowałeś powyżej 6 miesięcy to nie musisz płacić dochodowego, a jeżeli krócej to jest taki obowiązek. Może to brednie nie wiem, ale coś takiego słyszałem :)

matkro - 9 lat doświadczenia.

mant.pl - 7 lat doświadczenia w branży SEO. Jesteśmy na rynku od 1 czerwca 2008 roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wedle czego uznają, że użytkowałem go poniżej/powyżej 6 msc? (bo niby domena ma mniej niż 6 ale zawsze mogę powiedzieć, że serwis kiedyś znajdował się pod aliasem na innym serwerze)

lotto <- Zapraszam na moją stronę o lotto

Polski skrypt bukmachera na sprzedaż [DEMO] <- kontakt pw

Sebastian Piotrowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności