Skocz do zawartości

GOOGLE z lekka zwariowało HELP !!!


mieto

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

michal nie no powaga. dajcie jakies szybkie rozwiazanie zeby to wszystko wróciło choc na jakis czas do normy, zebym w miedzy czasie mógł zając sie jej przebudową. pozatym czemu najpierw przez 9 miechów była tak wysoko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieto

Rozwiazanie juz dostales. Musisz przebudowac strone. Internet to jest siec. Google z zalozenia indeksuje strony po linkach i nie lubi stron bez tresci, z ktorych nie wychodza zadne linki. Towja strona taka wlasnie jest. Nie ma na niej ni w zab tresci i zadnych linkow. Jest to strona tzw. "dangling page", czyli slepa uliczka. Google na niej sie zatrzymuje i nie ma gdzie isc dalej, a on lubi chdozic. :)

pozatym czemu najpierw przez 9 miechów była tak wysoko ?

Moze Google zapomnialo o Twojej stronie na jakis czas. Moze tak byc jezeli jest malo linkow prowadzacych do niej i trzymalo jako nowa strone. Wresczcie na nia weszlo i zauwazylo, ze nic sie nie zmienilo i postanowilo (slusznie) cos z tym zrobic.

W miedzyczasie mozesz sprobowac umiescic strony w tagu <noframes>. Google powinno to przeczytac, ale jak najszybciej zrob prawdziwa strone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal a czy to co dodalem wczesniej :

<META NAME="GOOGLEBOT" CONTENT="INDEX,FOLLOW">

<META NAME="ROBOTS" CONTENT="INDEX,FOLLOW">

<META NAME="MSNBOT" CONTENT="INDEX,FOLLOW">

ma zostac czy to wywalić ???

mozesz podać swoje gadu badź jakis inny komunikator ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal reasumując: wszystkie ramki out. i postawić wszystko jako pojedyńcze strony kazda z osobna. tak ??

Tak.

Ulatwic moze Tobie to podstawowa znajomosc PHP. Bedziesz mogl wtedy w prosty sposob zrobic layout i zmieniac tylko tresc srodkowego srodkowego panelu.

Pozbyl sie tez, zegara i imienin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wyswietla: wczasy-kolobrzeg.com

Mnie dla zapytania wczasy-kolobrzeg.com wyświetla się tak

kołobrzeg, kołobrzeg wczasy, kołobrzeg wypoczynek, kołobrzeg ...

wczasy-kolobrzeg.com/

Nie ma jednak snippet?? nie jest to jednak forma partially indexed page - strona zamiast treści ma tylko <FRAMESET><frame src="https://www. satfilm.pl/~mieto"></FRAMESET> więc nie ma z czego pobierać opisu.

Może lepiej zamiast z adresu wczasy-kolobrzeg.com robić tylko "nakładkę" na https://www. satfilm.pl/~mieto lepiej przenieść całą jej treść pod ładniejszy adres.

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal jedno jeszcze . moja strona sie tak obnizyła w notowaniach bo jest w ramkach. ale jak wpiszesz słowa kluczowe wczasy- kolobrzeg to praktycznie pierwsza 3 jest w ramkach. czemu oni sa tak wysoko ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to praktycznie pierwsza 3 jest w ramkach

Pozycja strony sklada sie w 99% z linkow zewnetrznych.

Pozostaly 1% (tresc www) powoduje czy Twoja strona

jest indeksowana i czy jest indeksowana poprawnie.

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal dodałem strone do wyszukiwarek, i podskoczła do góry do 20 miejsca. co mam dalej robic moze póki co wywalić:

<META NAME="GOOGLEBOT" CONTENT="INDEX,FOLLOW">

<META NAME="ROBOTS" CONTENT="INDEX,FOLLOW">

<META NAME="MSNBOT" CONTENT="INDEX,FOLLOW">

zeby boot znów jej nie wywalił zanim jej nie przebuduje ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to praktycznie pierwsza 3 jest w ramkach

Pozycja strony sklada sie w 99% z linkow zewnetrznych.

Pozostaly 1% (tresc www) powoduje czy Twoja strona

jest indeksowana i czy jest indeksowana poprawnie.

Hmmm... jakoze moj post jest w sumie podobny tematycznie dopisze swe 3 grosze... zeby nie tworzyc nowego...

s4lc mowisz ze 99% to linki... no to ja mam taki problem... moja strona... ma zalozmy 30.000 linkow, jest na pozycji 12 pod 3 slowami kluczowymi w google - dosyc konkurencyjne hasla.... dwa dni temu zmienilem index w stronie, tj. zabieg kosmetyczny w meta tagach, doslownie zamienilem kolejnosc 3 slow, nic nie dodawalem nic nie odejmowalem:) do tego dodalem wszedzie alty i title ze slowami kluczowymi i zrobilem taka stopke z linkami wewnetrznymi do poddzialow serwisu... takze ze slowami kluczowymi... i skoro 99% to linki... dlaczego od razu spadlem o 10 pozycji? wczesniej trzymalem sie na pozycji 12-14 pod kazdym slowem od jakichs 3 miesiecy? ilosc linkow mi sie nie zmniejszyla... wrecz odwrotnie ciagle dodaje nowe:) na forum wyczytalem ze takie zmiany pomoga? a tu taki efekt? i co teraz? mam to odkrecic zeby wrocic na poprzednie pozycje? czy zostawic i czekac? jak myslicie? co radzicie?

Polecam https://transkrypcje24.pl - zleć nam wykonywanie swoich transkrypcji z nagrań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodałem strone do wyszukiwarek, i podskoczła do góry do 20 miejsca. co mam dalej robic moze póki co wywalić:

Tego nie musisz wywalac, bo to nie ma zadnego wplywu na pozycje, tylko na czestotliwosc odwiedzin robota.

ma zalozmy 30.000 linkow

Wazne, zeby linki byly z roznych IP, a nie np. z jednej domeny. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności