Skocz do zawartości

Kolejne pytania


cesc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pięć pytań, piszę prosto z mostu bez rozpisywania się.

1. Mam na stronię dwa SWL : LinkeMe i e-Weblink. Czy opłaca się kupić punkty do LiveLink za 30zł miesięcznie - 3k punktów. Czy nie zaszkodzi to w żaden sposób ?

2. Na jakich stronach można wykupić link stały ? Czy znacie i polecacie jakieś ? Opłaca się na przemo.org ?

3. Najgłupsze teraz, najbardziej się wstydzę ;P . Co to jest zaplecze ;P ?? to jest coś w rodzaju mapy strony ?

4. Ile linków wychodzących na stronie może być zamieszczonych ?

5. Kolega mówił że napisał program, który przelicza spadek/wzrost stron w google. Czy takie coś jest możliwe ? (mnie się wydaje że nie, ale wole spytać ekspertów o zdanie).

Serdecznie Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mam na stronię dwa SWL : LinkeMe i e-Weblink. Czy opłaca się kupić punkty do LiveLink za 30zł miesięcznie - 3k punktów. Czy nie zaszkodzi to w żaden sposób ?

jeśli będziesz stronę linkował to raczej nie powinno przynieść kłopotów, jeśli nie przywalisz wszystkich punktów

2. Na jakich stronach można wykupić link stały ? Czy znacie i polecacie jakieś ? Opłaca się na przemo.org ?

za drogo, lepiej tematycznie kupować, lub kupić punkty e-weblinka

3. Najgłupsze teraz, najbardziej się wstydzę ;P . Co to jest zaplecze ;P ?? to jest coś w rodzaju mapy strony ?

wikipedia, opisy gg, itp itd, strony które posiadają mnóstwo podstron

,

5. Kolega mówił że napisał program, który przelicza spadek/wzrost stron w google. Czy takie coś jest możliwe ? (mnie się wydaje że nie, ale wole spytać ekspertów o zdanie).

wątpię

4. Ile linków wychodzących na stronie może być zamieszczonych ?

do 10 to optymalna liczba

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zaplecza to nie jest to tylko jak napisał zoozool "wikipedia, opisy gg itd." to co wymienił to jest zaplecze typowo pod SWL jak ja to nazywam. Oprócz tego można posiadać tzw. zaplecze tematyczne, gdzie każda taka strona zapleczowa posiada np kilka podstron. Jak sama nazwa wskazuje nawiązuje do tematyki strony pozycjonowanej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności