Skocz do zawartości

Od czego zacząć pozycjonowanie?


borubar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam w sumie 2 sprawy:

1. Od czego zacząć i jak pozycjonować sklep internetowy (odzież młodzieżowa)?

2. Od czego zacząć i jak pozycjonować stronę (coś w stylu wizytówki firmowej)?

Czy zarówno sklep jak i stronę www pozycjonuje się w taki sam sposób?

Mile widziane wyrozumiałe wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od TEGO

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie pytanie taka odpowiedź- nikt Ci nie powie "najpierw dodaj stronę do 50 katalogów, później do 30 precli, a na koniec przyładuj 50k z systemu"

Jeśli tamta odpowiedź była zła to tu jest trochę szerzej- na pewno wystarczająco, żeby zacząć zadawać konkretniejsze pytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś laikiem? Ja też - studiuję teraz najróżniejsze strony o pozycjonowaniu i nie zadaję takich pytań :) Ty chcesz konkretne odpowiedzi, ale za taką wiedzę pomoc to raczej odpłatnie do firm pozycjonerskich ;]

Zrób tak jak ja już klika dni siedzę i czytam co jest tylko możliwe o SEO, wydaje mi się że już coś wiem ale czytam dalej - to nie jest takie hop-siup - potrzeba do tego dużo czasu, chęci i cierpliwości.

Jako laik ja polecę te tematy:

slownik poz

zaplecze

pozycjonowanie

no i lecisz po forum i używasz szukaj :)

linki, katalogi, precle, adres strony www czy bez www (przekierowanie), nawet coś ostatnio czytałem pingowaniu to wszystko + czas czas czas :]

ale to co tu napisałem jest w powyższych linkach. ;D ;)

całkiem sporo informacji znajdziesz też tutaj - Blog koleżanki z forum ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebne mi sa porady zasługujące na pogardę ;)

Na pogardę to zasługuje Twoje lenistwo

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. czytaj forum

2. czytaj blogi ze stopek użytkowników forum (tych z większym stażem)

3. zastanów się, czy to co przeczytałeś ma sens, jeżeli ma to tak właśnie działaj

4. zastanów się jeszcze raz. Ludzie często piszą głup[oty ;)

5. wróć do punktupierwszego

wystarczająco konkretnie?

Dzień bez afery na PiO jest dniem straconym :)

small_logo_footer.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności