Skocz do zawartości

Nie banowalne zalpecze


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam bana nigdy nie dostałem na normalną w miarę stronę nawet zapleczówke silnie naciąganą i treść skopiowana całkowicie jak to kiedyś na początku się robiło. Można filterka załapać, bany tylko za spam jakiś jak coś mi poleciały, ale nawet nie za takie jak nieraz widzę w linkach z systemów bo to już nieraz jest hardcore co tam jest. A filterek niech sobie będzie wracały mi i po roku. Prawda taka że to zmusiło do robienia innych stron niż to było nawet rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt - podobnie jest też z tekstami piosenek, sennikami i podobnymi. Ale osobiście też najbardziej lubię opisy :)

Polecam moje pluginy do WordPress'a: WyPiekacz, Meta SEO Pack, User Locker, Google Integration Toolkit i wiele innych :)

Poradnik Webmastera ‰ Ostatnio na blogu:

PoradnikWebmastera-Blog.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności