Skocz do zawartości

Przyspieszacze internetu


Kazur

Rekomendowane odpowiedzi

Na tyle Lat co siedzę =0

Jedyny przyspieszacz to zmiana łacza

Pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zelezy co pod tym rozumiec :-)

jezeli ktos uzywa IE i zmieni na Opere to ma przyszpieszacza ze hoho ;)

w sieci lokalnej mozna odpalic squida serwer proxy i prz kilkunastu osobach i slabym laczy do netu allegro leci z dysku proxy ;)

kiedys mialem isdn i pakiety :] na isdn byl fajny myk bo tepsa stosuje kompresje wiec stronki tez szybciej sie ladowaly ;)

Pozdrawiam, breja

wl4u3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opera duzo szypciej generuje strony i nie jest to tylko zludzenie. Jezeli ktos uzywa tego backdora jakim jest IE niech sie przesiadzie na opere.

A i przeciez naoisalem zalezy jak ktos rozumie "przyspieszyc internet" bo chyba malo kto jest na tyle tepy zeby uwiezyc w to ze da sie podkrecic jakiekolwiek lacze tak zeby mu sie filmy szybciej sciagaly*.

*jest to mozliwe ale w malym procecie przez zmiane protokolu transmisji np CFOS ale nie jest to szybszy internet tylko lepsza polityka przesylania pakietow

Pozdrawiam, breja

wl4u3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jeszcze spóbować pousuwać niepotrzebne protokoły sieciowe (właściwości połączenia).

Ja mam tylko TCP/IP (usunąłem różne Microsoftowe), ale dlatego, że nie mam sieci lokalnej i inne protokoły nie są mi potrzebne.

Nie wiem czy to dużo pomoże, ale zawsze staram się powyłączać jak najwięcej niepotrzebnych rzeczy.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opera duzo szypciej generuje strony i nie jest to tylko zludzenie

Podajesz dane wg... no właśnie, wg czego? Tak na oko?

Jezeli ktos uzywa tego backdora jakim jest IE niech sie przesiadzie na opere.

A to już jest Opinia :) Firefoxa jak wzięto pod lupę, też sporo w nim znaleziono..

*jest to mozliwe ale w malym procecie przez zmiane protokolu transmisji np CFOS

Z jakiego na jaki ? (Pewnie na CFOS.. ale z jakiego?)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podajesz dane wg... no właśnie, wg czego? Tak na oko?

Odczucia + testy https://www.howtocreate.co.uk/browserSpeed.html

Z jakiego na jaki ? (Pewnie na CFOS.. ale z jakiego?)

CFOS jest przy adslach nie interesowalem sie nigdy tym za bardzo co do protokolow to szybszy od TCP jest UDP (bo bez potwierdzen, kontroli bledow itp) dlatego go sie uzywa przy transmisjach strumieniowych np skype mozna tez w emuli :-)

Pozdrawiam, breja

wl4u3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL

A co maja pingi do przepustowosci lacza ?

Przeciez ten bubel z allegro dr power tuning hack mega kapitan pinger 1000%

jedynie sprawdza do jakiego serwera dns jest najmniejszy ping i nadaje sie to tylko gdy:

ktos ma naprawde beznadziejne lacze (az nie moge sobie wyobrazic takiego przypadku) zeby standardowe dnsy dostawcy np tepsy byly wolniejsze niz jakies darmowe z niewiadomo jakiego kraju do ktorych pinkuje ten wyczesany program.

No i przede wszystkim ping spowalnia minimalnie (nie wiem czy ktos zauwazy) ZACZECIE wczytywania strony bo gdy juz nasz komp odpyta DNS to wie gdzie jest strona i potem juz zawsze wali bez dnsa. W najgorszym przypadku zaczniemy sciagac plik ze 50ms pozniej niz na najszybszym dnsie i NIC WIECEJ TO NIE PRZYSPIESZA a napewno NIE ZWIEKSZA TRANSFERU

Pozdrawiam, breja

wl4u3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zYm3N napisał:  

Podajesz dane wg... no właśnie, wg czego? Tak na oko?  

Odczucia + testy https://www.howtocreate.co.uk/browserSpeed.html

No masz dowody, tak więc i masz rację ;)

Cytat:  

Z jakiego na jaki ? (Pewnie na CFOS.. ale z jakiego?)  

CFOS jest przy adslach nie interesowalem sie nigdy tym za bardzo co do protokolow to szybszy od TCP jest UDP (bo bez potwierdzen, kontroli bledow itp) dlatego go sie uzywa przy transmisjach strumieniowych np skype mozna tez w emuli :-)

O tym nigdy nie słyszałem... nie mówię, że "zwariowałeś" (z tym CFOS, że alternatywa tcp), ale kurde.. czyżbym takie braki miał?:)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda to prawda - internet to nie tylko www ale gdzies na forum byl opis jak ustawic firefoxa zeby przyspieszyl i naprawde - strony laduja sie szybciej - polecam, ztuningowalem firefoxa jakies 2 miechy temu, czasami wlaczam IE dla porównania i rzeczywiscie to dziala :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności