Skocz do zawartości

Jakie hostingi oferują kilka adresów IP


Brizu

Rekomendowane odpowiedzi

Do pozycjonowania wystarczy najtańszy pakiet - 19zł miesięcznie i za każde dodatkowe niewspółdzielone IP +4zł.

zainteresowałeś mnie tym.. w tym najniższym pakiecie są jakieś ograniczenia jeśli chodzi o zakładanie baz danych, przekierowanie domen? Jakiś panel jest administratora czy tylko jako dodatkowa opcja?

Jak Realnie zarabiać online - https://www.zarobic-online.pl/ - mój poradnik, HornSEO - hornseo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainteresowałeś mnie tym.. w tym najniższym pakiecie są jakieś ograniczenia jeśli chodzi o zakładanie baz danych, przekierowanie domen? Jakiś panel jest administratora czy tylko jako dodatkowa opcja?

Nie ma zadnych ograniczeń poza tymi sprzetowymi, które sobie sam narzucisz przy wyborze pakietu, jaki masz w ofercie (pamięć/procesor). VPS jest na podobnych zasadach co serwer dedykowany na własność. Masz dostęp do root, samodzielnie instalujesz sobie system i konfigurujesz tak, jak zechcesz. W razie awarii/ zawiechy, nie czekasz na łaske admina - samodzielnie mozesz zresetować system itp.

W każdym razie, pomoc mają bardzo sprawną i szybką. Raz zgłosiłem problem, ktorego nie potrafiłem rozwiązać - godzinka i mi zrobili za friko. :chatownik:

Z hostingu nigdy więcej nie skorzystam - zalezy mi na niezależności.

Poza tym, jest fajna sprawa z rozliczaniem się - możesz sobie przetestować maszynkę na miesiac i jak nie będziesz zadowolony, to bez bólu z niej zrezygnujesz po upływie tego terminu. Ja tak zrobiłem - zapłaciłem dla testów na jeden miesiąc, a po tym okresie (gdy zdecydowałem się zostać), dopłaciłem z góry na cały rok (dają nawet rabat) i spokój. :)

Piekielko.com - sklep z biżuterią etniczną / orientalną należącą do plemienia Kuchi z Pakistanu.

Kupisz: kolczyki, naszyjniki, naszywki, pierścienie, bransolety, torebki, etui, stroje i inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej dolacze sie do tematu.

Czy ktoś moglby polecic serwer na uzytek komercyjny dla 3 roznych firm koniecznie z dedykowanymi adresami IP? Tylko zeby adresy nie byly wspoldzielone :) Wszedzie widze ze jak daja IP to sa one z seo czyli wspoldzielone.

p.s. nie jestem ekspertem w tych sprawach ale po tym jak place haracz w az.pl uciekam z domenami i serwerem na tansze rozwiazanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Olej hosting. Cenowo VPS wychodzi podobnie, a masz dużo lepsze pola manewrów - możesz robić i obsługiwać praktycznie to, co chcesz.

Jakiś czas temu kupiłem sobie wirtualkę na vpsinn.pl - po skonfigurowaniu systemu i apache maszynka śmiga jak rakieta.

Jak komuś braknie pamięci/procka - polecam zainstalować jakiś akcelerator pod PHP. Pod WP lub Joomla najlepiej APC lub Eaccelerator - wydajność generowania stron wzrośnie ok 40-300%. ;)

Do pozycjonowania wystarczy najtańszy pakiet - 19zł miesięcznie i za każde dodatkowe niewspółdzielone IP +4zł. Serwery są niemieckie, ale to w niczym nie przeszkadza. Wcześniej miałem stronę na polskim IP i po zmianie na ten niemiecki datacenter, od 4 miesięcy nie zauważyłem żadnej róznicy - moja strona jest nadal na tej samej pozycji w wynikach google. Najwyraźniej konieczność korzystania z polskich IP dla polskich stron, to jakiś mit w pozycjonowaniu stron w "polskim google"... ;)

moglbys podac adres?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zadam pytanie - które hostingi oferują możliwość dodania dużej ilości domen z przydziałem na IP? W większości trzeba dodać domeny (często nawet pojedynczo a nie masowo), a potem przejść do edycji i zmienić IP, co jest delikatnie mówiąc niezbyt wygodne. Zapytałem w kilku firmach czy mogą dodać z pliku jakoś te domeny razem z IP tak żeby trzeba było ręcznie klikać - okazuje się że zazwyczaj nie (albo nie wiedzą jak) i że mogą dodać domeny "ręcznie" - dla przykładowego pakietu 100 domen kosztowałoby to jakoś 320 zł :)

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w neteasy to przechodzi, tzn. zakladasz konta w resellerze, potem logujesz sie na dane konto i wruzcasz domeny do masowego dodawania, dawalem 50-60 za jendym razem i lykalo :). wygodniejsze niz odklikiwanie ich pojedynczo..

pozdrowienia.

googlerulz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności