Skocz do zawartości

Jakie hostingi oferują kilka adresów IP


Brizu

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zgadzam się z Tobą. Mam SEO w neteasy i fakt są zaniki na chwilę ale wydaje mi się, że nic to nie szkodzi.

A Jupe to jedno wielkie g...

Testowałem już wiele kont SEO i neteasy nie jest najgorsze.

Ogólnie zgadzam się z wieloma przedmówcami jak ktoś chce mieć super seo host, stabilny, pięknie funkcjonujący to niestety chyba takiego nie znajdzie. Trzeba kupować kilka kont u wielu usługodawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Jupe to jedno wielkie g...

Możesz rozwinąć swoją obelgę?

Nie widzę ani jednej złej opinii o Jupe same superlatywy - polecam poczytać, jest to bardzo udana marka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne, że tak piszesz choć rozumiem, że jako właściciel lub współwłaściciel jest to twój obowiązek.

Same superlatywy, hmm, dobre. Już w niejednym temacie o hostingach seo czytałem niekoniecznie te superlatywy choć fakt, że mogłem użyć trochę mniej wulgarnego słowa.

Testowałem wasz hosting na którym miałem postawione kilkanaście stronek i po 2 tygodniach kończyło mi się obciążenie procesora co już jest dramatem. Nie wiem ile w takim razie można stronek postawić aby obciążalność nie przekroczyła normy. W końcu po to szukamy seo hosta aby postawić na nim kilkanaście stronek a nie jedną bo wtedy szukam zwykłej usługi hostingowej.

Nie ukrywam, że dużo osób oczywiście pozytywnie wypowiada się o waszej marce ale może używają jedno IP-owego hosta i wtedy jesteście godni polecenie. Ale nad seo musicie chyba jeszcze popracować (jak zresztą większość seo hostingowców).

Oczywiście to jest moja subiektywna opinia i wiele osób pewnie się z nią nie zgodzi ale trudno. Życie toczy się dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Jupe.pl to nie jest seo-hosting! I nie zamierzamy nad tym pracować :)

Poczytaj dobrze te opinie: https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...ighlite=%2Bjupe większość wyjadaczy z tego forum, także myślę i wiem, że nie używają tylko 1 IP.

Edytowane przez hekko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaa, gwarantuję, że są konta z kilkudziesięcioma skryptami/domenami (nie na htmlu) i mają się dobrze. Ale to jest osobny temat, odwieczne przekonanie, że można natłuc nie wiadomo ile czego na zwykłym koncie. A najczęściej skrypty tak ciężkie, że potem są takie efekty. Nie warto rozwijać znów tego tematu, każdy wie o co chodzi przecież.

W tej cenie naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie.

Edytowane przez hekko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro oferujecie Hosting z 8 adresami IP to nazwać to muszę seo hosting.

Przekierowywanie mnie do opinii jacy to Wy super jesteście do mnie nie dociera bo najważniejsze jest osobiste doświadczenie a nie czytanie co kto napisał na tym forum. Ja przetestowałem, opinię wyraziłem i nie mam zamiaru jej zmieniać. A pisanie, że "...można natłuc nie wiadomo ile czego na zwykłym koncie..." trochę jest nie na miejscu bo kilkanaście stronek na WP nie można nazwać "natłuczeniem nie wiadomo czego".

I zgadzam się z vspakiem, że u Was co najwyżej można postawić wizytówkę.

Edytowane przez sting2005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie, kilkanaście wordpressów - słowo klucz. Nie wiem czy udajesz specjalnie niewiedzę ale WP, szczególnie z fatalnie napisanymi wtyczkami powodują duże obciążenie. Jesteś typem użytkownika, do którego nie docierają żadne tłumaczenia i fakty. Wszystko co Ci nie odpowiada jest bee. A że nie odpowiada gdyż wybrałeś nieodpowiednią usługę do zastosowań tego nie rozumiesz.

Myślisz bardzo wąsko, duża ilość IP = seo. Dziwne podejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ArTh00r, ile i jakie masz tam strony?

Ja mam: 5 freeglobesów (sobie stoją, jakies 10 wpisów na dzien) + 2 WP (po kilka artów) i generuje obciążenie ponad 7% (konto max 3%), no heloł...

Na innym hostingu mam 18 freeglobesów, 5 wp i jakoś codziennych maili o obciążeniu nie dostaję.

Więc nie wiem, może hekko/jupe ma hostingi postawione na Commodore...

Edytowane przez vspak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ok. 15 stronek a pakiet najdroższy. Jeżeli taka ilość stronek jest nie do pociągnięcia przez jupe to trudno oczekiwać abym pisał o tym hoście same superlatywy. Przeniosłem strony do konkurencji, wgrałem dużo więcej stronek i idzie bez zarzutu. Szkoda tylko, że straciłem czas właśnie po przeczytaniu opinii innych użytkowników, że ten host jest super a tak nie jest.

Szkoda, ze hekko już mnie wyzywa od "typów" ale osobiście mnie to bawi. Wydaje mi się, że wąskie rozumowanie to może być jedynie w twoim przypadku. Skoro konkurencja sobie radzi a Wy nie to znaczy, ze Ty jesteś "wąski" w każdym tego słowa znaczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vspak, bardzo łatwo sprawdzić jaki sprzęt jest na serwerze.

sting2005, skoro 99,9% mówi, że jest OK a Ty mówisz, że nie to zgadnij kto ma rację/nie ma pojęcia co robi?

Każdy z Was tak mówi, mało odwiedzin, 5 wpisów na dzień i przekroczenie. Po przeanalizowaniu statystyk konta okazuje się, że prawda jest całkiem inna. Opamiętajcie się (mówię do tych 0,1%), zanim wyciągniecie pochopne wnioski.

Wąskie myślenie w aspekcie IP -> seo. A Ty zaraz mnie obraziłeś. Pięknie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeanalizowaniu statystyk konta okazuje się, że prawda jest całkiem inna.

Że upychacie ile wlezie kont na jednej maszynie :)

Pisze jak jest, przetestowałem sporo hostingów i już mam swoich faworytów (hekko/jupe do nich nie należy).

Edytowane przez vspak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy Ty w ogóle czytasz to co piszesz?!

99,9% - skąd masz te statystyki? Z kątowni.

A co maja nasze statystyki do jakości twojego hostingu. Czy jak napisze 500 postów dziennie i będę odwiedzał forum 1000 razy na dzień to to zmieni jakość twoich usług. Takie fora mają być pomocą dla osób które chcą się poradzić i ja je tak traktuję. Nie spędzam tutaj całego dnia bo mam swoją pracę.

Ja Ciebie nawet jeszcze nie zacząłem obrażać i tego nie zrobię bo nie chce zejść do twojego poziomu.

Jako właściciel dużej firmy hostingowej powinieneś w sposób konstruktywny radzić czemu wasz host jest taki a nie inny. A nie wyzywać od "wąskich" albo oceniać bo napisałem 5 postów a nie 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności