Skocz do zawartości

koszulki dla userow z logo strony


pandha

Rekomendowane odpowiedzi

witam. tak si zastanawiam nad promocja strony i wymyslilem koszulki dla userow z logo strony. wiadomo nie chodzi mi o rozdanie tysiaca ale w sumie myslalem o np losowaniu powiedzmy 100, itd. czy ktos sie w to bawil? ma to jakis sens? a jak wyglada pozniej np sprzedawanie koszulek z logo? widzialem na paru stronach ze sprzedaja swoje koszulki.

napisalem do koszulkowo.com zapytanie o oferte, ale totalny zlew, odpowiedzi typu, pogadamy pozniej, albo teraz jestem zajety, oferte przesle no i minal miesiac, czy dwa.... znacie jakies dobre firmy o normalnych cenach?

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuknij do Kazur. On załatwiał koszulki PIO i muszę przyznać, że jakościowo naprawdę bardzo dobre. Solidny nadruk i bawełna tez nie z odrzutu, nie rozciągają się nawet w pralce automatycznej.

Koszuli zresztą są nadal do nabycia:

https://www.kupkoszulke.pl/koszulki-nadruki...orum-p-232.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się tematycznie, nieco ;) Zna ktoś miejsce gdzie robią PARASOLE (parasolki, małe, zwykłe, składane) z nadrukiem? Masa tego w necie ale standardowo po 50-100 szt. min. zamówienie, a ja potrzebuje zaledwie kilku sztuk :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twojakoszulka.eu - niestety nie polecam. Wziąłem rok temu jedną koszulkę, co prawda jakość samej koszulki bardzo dobra (wziąłem najlepszą jaką mieli w ofercie) jednak sam druk kompletnie się rozwalił po pierwszym praniu niszcząc tym samym samą koszulkę

Dzień bez afery na PiO jest dniem straconym :)

small_logo_footer.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odświeżę temat, możecie polecić jakąś firmę, najlepiej sklep internetowy w którym użytkownicy strony mogliby zakupić koszulki z jej logo. Nie chce mi się bawić w kupowanie sita, czystych koszulek i ich dystrybucji.

Z góry dzięki

Marcin

Fotografia ślubna: www.marcindrechna.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności