Skocz do zawartości

Nowa strona. Co dalej?


mery_master

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Mam takie podstawowe pytania, co zrobić po stworzeniu nowej strony www. Nie chciałbym popełnić głupich błędów. Jak dodać witrynę najszybciej do wyszukiwarek? Prosiłbym o Wasze sugestie. Chodzi mi oczywiście, żeby strona była jak najbardziej widoczna w całym Internecie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś czytał to forum od paru miesięcy to byś w ogóle tego topicu nie zakładał... samo dodanie do wyszukiwarek nic kompletnie Ci nie da. Wpierw zacznij spokojnie linkować. Pomijam już fakt, że jedyną wyszukiwarką w której jest sens się dodać to google i trzeba założyć konto = działanie wszelkich adderów do wyszukiwarek stoi pod drobnym znakiem zapytania:T Na tym forum naprawdę te wszystkie rzeczy były wałkowane milion razy. Naucz się szukać informacji które są Ci potrzebne a pytanie na forum traktuj jako ostatnią deskę ratunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpalasz google,pl w górnym prawym rogu masz zaloguj klikasz i masz Nie masz konta Google?

Stwórz teraz konto klikasz i się rejestrujesz. Po rejestrazcji wchodzisz w na swoje konto i masz Narzedzia dla webmasterów wchodzisz w tą zakładkę i wpisujesz swoją stronę dodajesz ja do google, weryfikujesz ją według instrukcji google, robisz mapę strony, wgrywasz ja na swój serwer i dodajesz do google mniej wiecej tak to wygłąda o meta tagach pewnie wiesz tagże nie bedę się rozpisywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności