Skocz do zawartości

cholerny długi weekend ;)


lordbart

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
jakbym nieotwierał okien to bym umarł z gorąca...

Właśnie, chodzi o to, że otwierając okno wpuszczasz gorące powietrze

z zewnątrz, a wietrząc tylko chłodem nocy, zamykając na dzień i tylko

otwierając z zacienionej strony, masz chłodne powietrze cały dzień... :]

Czekyraut, ziom ;]

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety mam najgorętszy pokój w mieszkaniu...

Odpaliłem sobie jakiś stary nawilżacz powietrza, trochę pomaga ale robi się tylko tropikalny klimat.

EDIT: Wlanie wody schłodzonej do temperatury zera stopni C, poprawia sytuację.

A komputer... przy max. obciążeniu temperatura procesora nie przekracza 40*C. (W pokoju prawie 30*C).

Chyba nie skorzytam z zeszłorocznego pomysłu, bo za dużo roboty z tym, ale chociaż pomagało.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zamykając na dzień i tylko

otwierając z zacienionej strony, masz chłodne powietrze cały dzień... :]

Szy.

Racja! Dodatkowo polecam nawilzanie powietrza w domu... Tez pomaga ! Od czasu do czasu proponuje tez zwilzyc gardlo chlodnym piwem.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam opowiadacie.

ja tez mieszkam nad morzem i ja mam otwarte wszystkie okna, zeby nagrzac wreszcie mury i piwnice mojego mieszkania.

(W pokoju prawie 30*C).

O kurcze, no to fakt, goraco. ja bedac na wzgorzu, blisko morza, jestem caly czas wystawiony na dzialanie wiatru od morza i wogole nie czuje goraca. Jedynie moj kot kolo godziny pierwszej delikatnie wymieka i wraca do domu .

A tak wracajac do tematu, to musze was pocieszyc, ze w weekendy jest lepszy CPM.

Ja wczoraj do poznego popoludnia mialem slabiutki ogolny wynik, ale jakos wieczor to zrekomensowal (wrocili z dzialek?)

Bede musial w koncu sporzadzic wszelakiego rodzaju statysyki, przebadac CPM, CTR w poszczegolnych dniach tygodnia itd. Jak bede mial gotowe to sie podziele moimi spostrzezeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety mam najgorętszy pokój w mieszkaniu...

a ja mam miejsce na parkingu w samym srodku placu gdzie slonko tak grzeje ze jak przejechalem autem jakies 100 metrów chcialem wysiadac - zrobilo mi sie slabo i nie moglem utrzymac w rekach kierownicy - parzyla mnie - zeby bylo smieszniej zepsula mi sie szyba - nie moge opuscic i druga juz mi tez wysiada - jeszcze wysiadajac poparzylem sie kluczykami bo mi sie w stacyjce nagrzaly - to jest jazda :twisted:

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jakos wieczor to zrekomensowal (wrocili z dzialek?)

Jak bede mial gotowe to sie podziele moimi spostrzezeniami.

Tylko wez pod uwage warunki pogodowe dla kazdego dnia tygodnia :( .. niestety szczzegolnie w weekend ... bo inaczej z Twych statystyk wyjdzie taka przypowiastka...:

Jesli do stojacych 2 wiader z woda (gdzie w jednym jest wrzatek a w drugim blisku 0 stopni woda) rownolegle wlozysz dlonie - to statystycznie nic sie Tobie nie stanie.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rownolegle wlozysz dlonie - to statystycznie nic sie Tobie nie stanie..

tak, zawsze znajdzie sie jakis sposob na udowodnienie, ze statysytki sa nieprawdziwe.

Jednak trzeba pamietac, ze statystyki sporządzone na podstawie duzej proby danych historycznych ma "prawo" być prawdziwa.

Prosze, zebyś Erbit pamietal o takim pojęciu jak: abstrahowanie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze, zebyś Erbit pamietal o takim pojęciu jak: abstrahowanie ;)

Byc moze to nie wynika z moje wypowiedzi, ale zle wykonana proba moze przyniesc wlasnie takie efekty... Niestety moja wypowiedz odnosnie wiader to oczywiscie tylko jedna strona medalu.

Abstrahownie to zupelnie inna para kaloszy... ale i o tym pamietam..

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA wakacje trza pomyslec o mieszkaniu w piwnicy ;) Ja mam w domku jednorodzinym pinice to tam spedzam te chłodne dnie z deka pizdeka

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności