Skocz do zawartości

Czy pozycjonowanie long tail jest bardziej opłacalne ?


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 304
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Xann

- nie rób wycieczek osobistych,

- nie odsyłaj do cudzych prezentacji,

- poświęć chwilę czasu na napisanie czegoś konkretnego na temat "odwrócenia zasady Pareto".

Na tę chwilę obowiązuje pogląd, że nie rozumiesz tego sformułowania.

A jeśli chodzi o mnie, to doskonale sobie radzę z LT i umiem go wykorzystać, bez tej pseudonaukowej otoczki.

Nadal czekam na konkrety.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego nie rozumiesz w słowie ze podpisuje się rękami i nogami pod prezentacją Tomka

To akurat jest bardzo łatwe do zrozumienia.

Nie zrozumiałe natomiast jest to, że nie potrafisz samodzielnie po obejrzeniu prezentacji w kilku zdaniach opisać co to jest odwrócona zasada Pareto. A powtarzasz jak papuga, Tomek Frontczak powiedział, Tomek Frontczak ...

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem mocny tekst

Niektórzy mylą podstawowe pojęcia - więc przypomnę -> Zaprzeczenie nie jest odwróceniem, a negacja nie jest negatywem - ....

To teraz powinnien wpaśc Boguś i poprosić o definicje zaprzeczenia, odwrócenia, negacji i negatywu :D no bo to najważniejsze kwestie LT

...

Nie zrozumiałe natomiast jest to,

...

W twoim przypadku akurat mnie to nie dziwi pewnie jedynie banany są dla Ciebie zrozumiałe :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann pojechałeś. Kompromitacja, no stary.

Czytam i czekam aż w końcu zrozumiesz o czym do Ciebie piszą ludzie. Ale ja nie wiem, powiedz ile kaw dziennie pijesz, czy co innego tam zażywasz, dobrze byłoby wiedzieć co daje Ci taki odlot.

Wyjaśnisz mi i pozostałym wreszcie:

"odwrócenie zasady Pareto". Co to jest Twoim zdaniem?
Ale tak swoimi słowami, proszę.

Mhm... tęskniłem?

Jeżeli szukasz kogoś, kto zrobi profesjonalne zdjęcia, to zapraszam! Fotografia Produktowa - klik klik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ponowie swoje pytanie, jak pozycjonujecie pod logn tail to artykuly dajecie na swoim blogu czy stawiacie osobna stronke z paroma podstronami ?

Szkół pozycjonowania LT jest bardzo wiele i każda jest bardzo dobra, ja polecam umieszczanie jak najwiekszej ilośc tekstu na stronie i dopalanie fraz

Nawet na tę okolicznośc podzieliłem się z innymi moimi prywtnymi statystykami xannstat ktore wyłapują frazy long tail do dopalania w eweblinku

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ponowie swoje pytanie, jak pozycjonujecie pod logn tail to artykuly dajecie na swoim blogu czy stawiacie osobna stronke z paroma podstronami ?

Treść, linkowanie wewnętrzne plus linkowanie zewnętrzne w różne miejsca serwisu (czasem jest to niezbędne chociażby do lepszego zaindeksowania serwisu). Reszta jak wszędzie.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xann uważasz innych, którzy z Tobą się nie zgadzają za "normalnych inaczej". Tymczasem odnoszę wrażenie, że w ogóle nie masz pojęcia o czym mówisz. Napisałeś, że:

Nie jestem ja w statnie wam tego wytłumaczyć odwrotej zasady pareto i to że LT to nie ilość fraz a idea ale bardzo dobrze robi to łopatologicznie dla normalnych inaczej Tomasz Frontczak [...]

Owszem, Tomasz Frontczak łopatologicznie wytłumaczył, że jest to idea, w której niszowe produkty przynoszą większy zysk od bestsellerów ze względu na ich dużą ilość. Cynikiem albo hipokrytą więc trzeba być, żeby napisać:

Yeden co ty gadasz jaką duża skale , LT zaczyna się od jednej frazy

Usiądź, zastanów się, a najlepiej prześpij się z tym, bo nie wiesz albo nie rozumiesz o czym mówisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności