Skocz do zawartości

Adsense to dno ! Mam coś N razy lepszego!


zYm3N

Rekomendowane odpowiedzi

Masz jakas bezpieczna alternatywe?

Telnet :(

tez dziurawy :P Jedyne wyjscie to podlaczyc kabelek sieciowy prosto do glowy :( (wkladasz w pierwszy lepszy otwor i jedziesz :P ). Dla bezpieczenstwa mozesz jeszcze jakas prezerwatywe na to zalozyc ;)

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pierwszy to i nie ostatni przypadek. Nowością jest może tylko to, że tutaj przyznają się otwarcie, że instalują wirusy. Wcześniej spotykałem się z "podstępnymi" ofertami - tzn. płacono za same wyświetlenia strony, w której trzeba było umieścić prosty "niewidoczny" kod. Jak ktoś nie miał antywirusa/firewalla, to - włącznie z partnerem tegoż "programu partnerskiego" - nawet nie zauważał, że coś się instaluje.

A co do dziur w przeglądarkach - wszystkie są dziurawe. IE uchodzi za najgorszą nie dlatego, że ma najwięcej dziur, ale dlatego, że 85-90% ludzi używa właśnie tej przeglądarki i praktycznie tylko dla niej opłaca się pisać wirusy. Dla innych nie pisze się wirusów i dlatego uchodzą za lepsze.

Moje domeny na sprzedaż znajdziesz tu: https://www.domeneus.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"praktycznie tylko dla niej opłaca się pisać wirusy. Dla innych nie pisze się wirusów i dlatego uchodzą za lepsze."

Co to za bzdury? Przeglądarka, to program. Każdy program posiada pewne błędy, niedopatrzenia programistów. Teraz tylko kwestia tego, jak wiele jest ich oraz jak bardzo niebezpieczne są.

IE korzysta z powłoki Windows i właśnie przez to można zrobić niemal wszystko z poziomu http i to jest straszne.

Choć gorsze jest to, że Microsoft łatki wydaje czasem po 2 latach...

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tylko ciekawe jak to wyglada od strony prawnej....

Zastanawiałeś się kiedyś co możesz mieć za darmo?--->>>

darmoszka.com

Ku chwale mini.otwarty--->>>

katalogstron.darmoszka.com

Zapraszam do mojego kontrastowego katalogu --->>>

katalog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności