Skocz do zawartości

Porównania katalogów


Prox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie do Was. Pozycjonuje ręcznie swoją stronę od stycznia. Dobieram metatagi i desc. Oraz dość mocno kataloguję. Nie jest to może najepsza strategia ale daje rezultaty (choćby 11 miejsce w google na słowo ogame.

Mam pytanie. Czy możecie mi ułożyć małe opisy (wad i zalet) typów katalogów które wymienie ? Ew. jakiś link do opisów ? Widziałem kiedyś takie cos ale nie mge znalezc.

Mianowicie najlepiej od najlepszego do najgorszego wraz z 1-2 zdaniowym opisem katalogow i Precli typu:

WordPress

MocneLinki

Qlweb

Qlweb by Jachu

otwarty.pl mini

CnCat

Dzięki z góry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrypt katalogu nie ma żadnego znaczenia, a jak ma to marginalne. Więc nie da się tak oceniać,

może być bardzo dobry qlWeb i bardzo zły qlWeb... wszystko zależy od właściciela katalogu.

I nie ważne co ma w stopce, ważne jest to by katalog był za indeksowany (site Google), był dobrze podlinkowany (BL Yahoo)

nie był cały za spamowany, nie był 1000 kopią jakiegoś innego katalogu, miał jakiś tam PagaRank, najlepiej podstron.

Wiek domeny, czas istnienia katalogu... itp.

Skrypt nie ma prawie żadnego znaczenia!

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma znaczenia na jakim skrypcie jest postawiony katalog - na kazdym z wymienionych skryptow mozesz miec smietniki, jak i wartosciowe perelki

liczy sie jak jest podlinkowany katalog, oraz jak sie indeksuje - jaki to jest skrypt nie ma praktycznie znaczenia

a opisy skryptow sa tobie potrzebne do dodawania, czy chcesz postawic katalog ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma znaczenia, jest nadal sporo wartosciowych katalogow postawionych na qlweb'ie

raczej era WP zaczyna sie konczyc - jest coraz mniej wartosciowych, z tych niemoderowanych porobily sie juz smietniki, moderowanych (tych ktore ktos faktycznie ktos moderuje) ubywa w zastraszajacym tempie

tak naprawde w sieci jest okolo 100 wartosciowych katalogow, ktore utrzymuja sie od dluzszego czasu i sa zadbane

cala reszta to albo smietniki, albo moderatorom odechcialo sie zagladac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam dlatego , ze spotkalem sie ze stwierdzeniem ze jest teraz era WP a Qlweby mają zerowe praktycznie znaczenie
Tutaj jest różnica, na wordpressach są tak zwane Presell Page, gdzie zamieszczasz artykuł z linkami w treści.

Gdzie dodatkowo możesz podlinkować podstrony serwisu, taki artykuł jest tematyczny a co za tym idzie jest mocniejszy,

bardziej wartościowy.

Polecam przeczytać artykuł: SEO Dopalacz Jeża a wcześniej Umarł król, niech żyje król, co nie do końca znaczy, że qlWeb nie żyje.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności