Skocz do zawartości

Przecinki zamiast slashy w linkach


cryogen

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam pytanie, czy warto stosować przecinki w linkach zamiast slashy / np. mamy link:

hxxp://domena.com/jakis-tam-temat-temat/1/strona/12/

zastapic przez:

hxxp://domena.com/jakis,tam,temat,temat,1,strona,12

Dotąd stosowałem pierwszą metodę, ale może ktoś ma większe doświadczenie akurat z tym tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W teorii fraza "strona" w pierwszym przykładzie jest dalej (głębiej) od strony głównej co teoretycznie może mieć mniejszą wartość niż w przykładzie drugim. Jednak takie wartość takich szczegółów maleje przy poprawie linkowania strony. Myślę, że zamiast takich pustych rozważań nad rzeczami, które mają naprawdę minimalne znaczenie, warto poświęcić ten czas na np. optymalizację strony i lepsze linkowanie (wewnętrzne i zewnętrzne).

Dzień bez afery na PiO jest dniem straconym :)

small_logo_footer.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że zamiast takich pustych rozważań nad rzeczami, które mają naprawdę minimalne znaczenie, warto poświęcić ten czas na np. optymalizację strony i lepsze linkowanie (wewnętrzne i zewnętrzne).

@Krisss bez obrazy, ale pozycjonowanie a w szczególności optymalizacja składa się właśnie z takich niewiele znaczących czynników, które zsumowane dają często doskonały efekt w postaci pozycji witryny. Co jest bardziej opłacalne:

- jednorazowa optymalizacja serwisu i jego konstrukcji dzięki czemu wiele fraz znajduje się wysoko w SERPach a nowe frazy jakie pojawiają sie w serwisie niejako z automatu są już wysoko

- ciągłe linkowanie wielu fraz, stawianie zaplecza, katalogowanie, preclowanie, dopalanie SWLami ...

Która z metod jest mniej czaso- i finansowo- chłonna w dłuższym okresie czasu?

@Qbexus - Przy dobrze skonstruowanym serwisie (max 2 poziomy w dól od strony głównej) nie będzie to miało znacenia, jednak jeśli to ma byc bardzo głęboko zakopane to lepiej będzie zrobić z przecinkami. Pamiętaj, że słowo kluczowe w linku powinno być jak najbliżej jego początku i link nie powinien być zbyt długi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności