Skocz do zawartości

Nowa inicjatywa antyspamerska.


Wojciech Łuczak

Rekomendowane odpowiedzi

Oto on:

Witamy.

OSTRZEŻENIE : W związku z akcją "PROSIMY NIE SPAMOWAĆ" państwa strona zostanie zgłoszona do administratorów firmy Google o usunięcie jej z wyszukiwarki oraz nałożenie filtra na serwer aa.bbb.cc.ddd o IP na którym ta strona się znajduje, jeśli w ciągu tygodnia n/w technika nie zostanie usunięta .

POWÓD: nie dozwolone techniki wspomagające pozycjonowanie.

TECHNIKA: Sztuczne duplikowanie tekstu w celach pozycjonowania. Tekst znajduje się na stronie www.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.com

Prosimy o usunięcie powyższego tesktu ze strony, w innym przypadku serwis zostanie usunięty z Google.pl . Więcej na ten temat : https://www.google.pl/contact/spamreport.html

Pozdrawiamy

Zespół akcji "PROSIMY NIE SPAMOWAĆ"

Mail z tego konta: antyspamer@vp.pl. Dostaliście już? Może wiecie z kim mam przyjemność? :brawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Haha też to otrzymaliśmy co śmieszniejsze z adresem subdomeny jednego z Naszych klientów w naszej domenie. Gościu straszy usunięciem naszej domeny z indeksu mimo iż pisze o subdomenie. Jeśli to czytasz: żałosny jesteś. Śmieję Ci się prosto w twarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaliście już?

Jeszcze nie i raczej nie dostanę ;-) Swoją drogą ciekawe ile osób się przestraszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej domenie nie był spamu typu wiki, dmoz, sennik czy autoblog czy czegokolwiek co ma nabijać site, tylko powiedzmy "autorski skrypt jednego z doświadczonych uzytkowników tego forum". Nie chcę podać więcej szczegółów zanim nie otrzymam odpowiedzi od autora. Skrypt jest dość rozpowszechniony wsród innych userów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też pozycjonuję tylko naturalnie

A to "też" to do kogo miało się odnosić? Widzę, że kolejny niedoinformowany postanowił "zaświecić" :brawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doinformuję się, tak abym mógł świecić na forum

Kaviorek, nie zrozumiałeś mnie kompletnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej śmieszy to nałożenie filtra na IP całego serwera :D

Dziwi mnie tylko, że znajdują się osoby, które zamiast same zabrać się do roboty z pozycjonowaniem swoich stron, wolą tracić czas na tego typu zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności