Skocz do zawartości

Nowa inicjatywa antyspamerska.


Wojciech Łuczak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
A może to forma straszenia konkurencji?

Innej opcji nie widzę. Nie wierzę w walkę o "czystość" wyników, chyba że jest się pracownikiem Google, ale to jest logiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sugerowałam, że mógł to być ich pracownik tylko że taka osoba jest jedyną, która może dbać o dobre wyniki wyszukiwarki. Pozostali muszą mieć w tym inny cel, np. wspomnianą walkę z konkurencją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z utęsknieniem czekam na tego maila :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna trafił do folderu ........ SPAM :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja też dostałem ;) .

Zarzuca mojemu kochanemu serwisowi, że to Farma linków!

Grzecznie popprosiłem o wyjaśnienie co ten jego mail ma znaczyć. Skoro gość sobie z nami w kulki pogrywa to ja też z nim sobie pogram. Jeśli nie dostane odpowiedzi wyśle mu kolejny - tym razem już na papierze firmowym mojej Kancelarii, że jego mail został potraktowany jako groźba karalna z art. 191 kk i w związku z powyższym składam zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa do Prokuratury Rejonowej w .........

Ciekawe czy wówczas skoczy mu ciśnienie czy nie :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak odpisali... ;)

Wymienili linki ze stopki (kilka własnych + boksy Linkme) i takiej oto udzielili odpowiedzi:

"Nie są to naturalne polecenia stron tylko systemy wymiany linków, które sztucznie zaśmiecają wyszukiwarki. Oczywiście Państwo nie muszą ich usuwać, ale stronę zgłaszamy do administratorów Googla i oni to rozpatrzą.

Jeżeli serwis jest wartościowy to sam się wypromuje, a jeżeli tak kiepski że potrzebujecie wymiany linków to szkoda go utrzymywać. A co widzę jest wartościowy."

Naprawdę nie lubię sięgać po radyklane rozwiązania, ale coraz bardziej kieruje mnie to w stronę tego, że z nimi trzeba ostro.

Możecie mi jeszcze tylko wskazać czy rzeczywiście Google całkowicie nieakceptuje linków w stopce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności