Skocz do zawartości

Nowa inicjatywa antyspamerska.


Wojciech Łuczak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
... Linki w stopce takie jak: link do twórcy strony lub skryptu bez problemu mogą być w stopce.

https://www.google.com/support/webmasters/b...mp;answer=35769

Skąd wniosek, że google akceptuje tylko linki ze stopek kierujące do autorów ? Nie znalazłem tam niczego takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erbit, pewnie z wypowiedzi Guglarza na grupie. Ja też pamiętam jak pisał, że linki do autorów stron są "jak najbardziej OK" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Nie wierzę w walkę o "czystość" wyników, chyba że jest się pracownikiem Google, ale to jest logiczne.

No mocno szanujący się pracownik google nawet pisze z adresu firmowego tego konta: antyspamer@vp.pl. :)

W źródle e-maila od tego człowieka znalazłem link do ciekawego precelka:

www.lampki.com.pl

przeklikując się po tym serwisie, można znaleźć jeszcze całe inne stado precli.

Idąc dalej tym tropem, domena lampki.com.pl zarejestrowana jest na osobę prywatną

Idąc dalej, jednym z precli linkowanych z lampki.com.pl jest strona: sk.mafe.pl

Idąc jeszcze dalej, whois dla mafe.pl pokazuje nam firmę, czyli możliwego właściciela strony sk.mafe.pl a co za tym idzie wcześniejszych precli.

Myk jest tylko jeden...

link w kodzie html mógł pozostać po mailu wysłanym do ww precli, a nadawca przeklaja treść pozostawiając nieświadomie znaczniki html w źródle i podmienia tylko adres strony + powód.

Też dostałem takiego maila za jeden ukryty link na stronie, więc nie podejrzewam, że jest to jakiś człowiek działający "ku chwale ojczyzny" tylko amator, próbujący w tak wredny sposób walczyć z konkurencją.

ps. czekam na Wasze doświadczenia :)

biuro rachunkowe kraków Biuro Rachunkowe QBilans Kraków

biuro rachunkowe Kaszów Biuro Rachunkowe Reditus Kaszów gm. Liszki

Producent dywaników samochodowych 4mat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności