Skocz do zawartości

Jak dlugo mam czekac?


salwek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

otoz przedstawiam sprawe: mam 2 stronki jedna www.forumkomputerowe.eu z ktora bylem na 3 stronie googla nie uzywajac zadnego spamu poprostu lekkie linkowanie bo fraza "forum komputerowe" nie jest badzo oblegana wiec po 2-3 tygodniach znalazlem sie na tej pozycji.

Druga strona to www.g7geeks.pl z ktora bylem na 12 pozycji po 2-3 tyg spokojnego linkowania pod fraza "pomoc komputerowa".

Problem polega na tym ze jakies 3 tyg temu obie strony polecialy tzn forum nie moge znalesc nawet na ostatniej stronie pod ta fraza a www.g7geeks.pl jest na 18 stronie czyli jakies 180 ktoras.

Nie uzywalem zadnego spamu, zadnych przekretow czy machlojek. W tym samym czasie dostalem bana na rekalmy AdSense z niedokonca wiadomych powodow.

Oczywiscie nie ma nikogo kto by mogl na to pytanie odpowiedziec w wszechmocnym GOOGLE

1. Czy te sprawy moga byc jakies powiazane???

2. Czy to jest filter a jesli tak to ile mam jeszcze czekac miesiac, dwa, rok, 100 lat???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest filter a jesli tak to ile mam jeszcze czekac miesiac, dwa, rok, 100 lat???

Strona bardzo świeża, możliwe, że jest to coś co niektórzy zwą FSB - Fresh Site Bonus.

Ogólnie mówiąc: dla nowych serwisów linkuj wolniej, używaj mniej i lepszej jakości linków.

Jeśli katalogujesz, link do twojej strony trafia na strone glowna katalogu (np ostatnio dodane itp), robot to zaindeksuje, po krótkim czasie link znika z glownej, robot znow trafia na glowna stronę katalogu, a tam juz twojego linka brak... pozycje spadają...

Takie wahania pozycji nowych domen sa zazwyczaj "normalne"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Czy to jest filter a jesli tak to ile mam jeszcze czekac miesiac, dwa, rok, 100 lat???

Myślę że to konic FSB. Dałeś zbyt mało informacji, od kiedy strony istnieją? To sprawa kluczowa!

Filtr jest możliwy, ile czeka się na wyjście? Różnie bywa i nikt nie wie od czego to zależy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności