Skocz do zawartości

Google Phone


FID

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem to na onet.pl więc z ciekawością odpaliłem i

https://www.fkn.pl/1,356,1829205,1,wiadomosc.html

.... jakoś zniesmaczony jestem bo mam wrażenie że to podróba iPhona - mogliby się spiąć i wymyślić coś bardziej zaawansowanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysuwana klawiatura to już przeszłość - jak dla mnie to klawiatura iphona jest wystarczająca a cała reszta to podruba i to nie wiem czynie gorsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loooooool zeby nazwa jakis produkt htc podroba iphone :| to co ma iphone to htc ma juz od 100 lat w sobie ;] a co do wygladu to hmm konwencja dreama jest juz zauwazalna we wczesniejszych modelach, a co do zaawansowania to co masz na mysli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie informacji na temat Google Phone'a mało a Ty już zniesmaczony jesteś? Jakieś uprzedzenie do Google?, czy do HTC? :rolleyes:

A tah na poważnie, to myślę, że nawet jak się HTC Dream nie przyjmie to to świetna reklama dla producenta jest, kto wcześniej słyszał o HTC (oprócz maniaków telefonów komórkowych?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrząc na filmik z linku który podałem jestem zniesmaczony jedynie tym że nic rewelacyjnego po za tym że funkcjonalność i zasada działania jest taka jak w iPhonie nie ma - dlatego jestem zniesmaczony.

Liczę na to że jeśli google macza w tym palce to jakiś dobry gadżet powstanie ale to co pokazali skłania mnie do jednoznacznej krytyki.

Poczekamy zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie poczekamy, zobaczymy. Myślę, że sam telefon nie wiele będzie się różnił od dotychczasowych produktów HTC ale ciekawostki mogą się znaleźć w samym systemie. Już wiadomo, że Android będzie (co nie dziwne w końcu) przystosowany do obsługi produktów Google'a. Ma w nim być m.in. dla niego dedykowany YouTube player i przeglądarka Google Maps z kompasem?!?. Więcej o danych technicznych można przeczytać tu: HTC Dream Dane Techniczne jeśli oczywiście ktoś jest zainteresowany telefonem, którego pewnie u nas tak szybko nie kupimy, choć ... cholera wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m.in. dla niego dedykowany YouTube player i przeglądarka Google Maps z kompasem?!?.

dedykowany player YT juz jest od jakiegos czasu pod WM mapsy tez, nie wiem czy z kompasem bo nie mam najnowszej wersji ale sa :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, fajnie wygląda, podoba mi się zastosowanie GPS w Google Maps.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam OS wygląda świetnie, w telefonie brakuje multitoucha i w sumie nie wiadomo jak ma się sprawa prędkości działania tego urządzenia. Na htc'owskim TyTnII/kaiserze było gorzej niż średnio dlatego przesiadłem się na jabłkowy produkt.

Ostatnio na blogu:

Tania alternatywa dla xrumera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://code.google.com/android/download_list.html

1) rozpakuj

2) znajdz plik emulator.exe

3) uruchom

(najlepiej uruchamiać z konsoli , bo trzeba utworzyc katalogi tymczasowe dla programu , na konsoli powie Ci jakie)

u mnie brakowało : C:\Documents and Settings\USER\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Android\SDK-1.0

jak chcesz mieć ekran poziomo to musisz poczytać dokumentację , ja uruchamiam z eclipse to moge sobie wyklikać rodzaj ekramu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności