Skocz do zawartości

Konkurencja przywala swl'em


outofmatrix

Rekomendowane odpowiedzi

Aha jasne, niechby spróbowali.

A dla czego nie??.

Czy wyobrażasz sobie abym ja Tobie ujawnił np. kto jest właścicielem danej strony na moim serwerze ? Tylko na żądanie policji, prokuratury !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
hekko nie mów że jesteś głuchy na meile od autorow stron, których kopie (nie mowa o dmozach wiki itd) się znalazły na Twoich serwerach :D

No pewnie, że tak. NIE ROBIĘ ABSOLUTNIE NIC JEŚLI OTRZYMAM TAKĄ INFORMACJĘ. Jak każda szanująca się firma. (chyba, że chodzi o pedofilię, podróbki stron banków i takie tam - wtedy działam natychmiast).

Ale nikt tu nie mówił o ujawnianiu tylko o udupieniu. A swoją drogą właściciel systemu jest w pewien sposób odpowiedzialny za działania userów bo pośredniczy w wymianie i czerpie z tego korzyści i to jego oprogramowanie umożliwia wyświetlanie tych linków.

Jasne.. pewnie, ja też jestem odpowiedzialny za to, że udostępniam serwery pod strony jak wyżej.. też współudział ? lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann wiem, że z Twojego punktu widzenia to na pewno najlepsze rozwiązanie :D

Ale ja nie jestem h.. tak jak oni i nie zamierzam takich praktyk stosować.

Żeby to była prawda z SWL'ami to by był najszybszy sposób na pozbycie się konkurencji z drugiej strony przez te SWL'e spadł poziom SEO bo jak tylko cos sie stanie to odraz wina SWL'a

Ludzie taki jeden od wakacji spać nie moze przez e-Weblinka nieostatnie wchodzi od pupy szanownemu googlarzwi i ?

Co wy myślcie że tylko u nas w kraju są SWL'e a reszta świata jedzie na księgach gości ?

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hekko nie mów że jesteś głuchy na meile od autorow stron, których kopie (nie mowa o dmozach wiki itd) się znalazły na Twoich serwerach ;)

No pewnie, że tak. NIE ROBIĘ ABSOLUTNIE NIC JEŚLI OTRZYMAM TAKĄ INFORMACJĘ. Jak każda szanująca się firma. (chyba, że chodzi o pedofilię, podróbki stron banków i takie tam - wtedy działam natychmiast).

dzięki za odpowiedź, dziwnie wygląda szanująca się firma, która nie reaguje na informację, że ma na swoich maszynach plagiatorów (złodziei), dziwne że reaguje na strony pedofili i kopi banków i nie czeka na policję z nakazem... :D

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby to była prawda z SWL'ami to by był najszybszy sposób na pozbycie się konkurencji z drugiej strony przez te SWL'e spadł poziom SEO bo jak tylko cos sie stanie to odraz wina SWL'a

Xann, nie wiem jak w innych przypadkach ale te kilkadziesiąt k linków do strony w 2 tyg. to wg mnie nie dzięki katalogowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@outofmatrix na działania konkurencji nic nie poradzisz to nie jest tak że wszyscy do okoła nas są twoimi najlepszymi przyjaciółmi jak by nie patrzeć tu na PIO każdy z każdym w jakimś stopniu jest konkurencją a konkurencja jest różna jedni próbują inni piszą .

masz takie wyjscia:

1. zdobyć paręnaście mocnych linków

2. włożyć całą twoją konkurencje do SWL'a jak wszyscy to wszyscy

3. olac i nie przejmowac sie tylko robic dalej swoje

4. zając sie czym innym

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak stara domena to nic :D

Nawet nowe jest ciężko zafiltrować.

no własnie tak było do niedawna, ostatnie filtry temu przeczą. Depozycjonowanie powoli będzie sie stawało coraz skuteczniejsza bronią , skuteczna i tańsza od pozycjonowania.

Mysle ze jak tak dalej pójdzie w tym kierunku to własiciele powinni się dogadac i przekazywac info włascicielom domem dopalanych przez ,,przyjaciół" z jakich kont to leci, lub chociaz ograniczać takie ,,linkowanie" na wniosek pokrzywdzonego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź, dziwnie wygląda szanująca się firma, która nie reaguje na informację, że ma na swoich maszynach plagiatorów (złodziei), dziwne że reaguje na strony pedofili i kopi banków i nie czeka na policję z nakazem... :D

Oczywiście, w jaki sposób ja, nie mówiąc już o jakiejś tam Pani marysi z boku mamy ocenić kto jest autorem danego tekstu czy też czegokolwiek innego ? No wybacz, od tego są odpowiednie instytucje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hekko o Ile Ty i Pani Marysia możecie mieć problem w przypadku ocenienia czy cos jest plagiatem czy nie, to mogę jeszcze zrozumieć, w koncu kazdy może sobie mieć na dysku psd grafiki, i autor grafiki i plagiator też, nawet ze zdjęciami źródłowymi itp itd, to nie mogę zrozumieć czym się kieruje admin SWL'a w przypadku gdy linki z jego systemu uderzają w moją stronę, jeżeli tego wyraźnie sobie nie rzyczę :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hekko o Ile Ty i Pani Marysia możecie mieć problem w przypadku ocenienia czy cos jest plagiatem czy nie, to mogę jeszcze zrozumieć, w koncu kazdy może sobie mieć na dysku psd grafiki, i autor grafiki i plagiator też, nawet ze zdjęciami źródłowymi itp itd, to nie mogę zrozumieć czym się kieruje admin SWL'a w przypadku gdy linki z jego systemu uderzają w moją stronę, jeżeli tego wyraźnie sobie nie rzyczę :)

No to pomyślmy..

Skąd taki Xann może wiedzieć, że to Twoja strona ? hmm whois i inne "o autorze", "o firmie" odpada.. Po znajomości? Niestety to też nie przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hekko o Ile Ty i Pani Marysia możecie mieć problem w przypadku ocenienia czy cos jest plagiatem czy nie, to mogę jeszcze zrozumieć, w koncu kazdy może sobie mieć na dysku psd grafiki, i autor grafiki i plagiator też, nawet ze zdjęciami źródłowymi itp itd, to nie mogę zrozumieć czym się kieruje admin SWL'a w przypadku gdy linki z jego systemu uderzają w moją stronę, jeżeli tego wyraźnie sobie nie rzyczę :)

No to pomyślmy..

Skąd taki Xann może wiedzieć, że to Twoja strona ? hmm whois i inne "o autorze", "o firmie" odpada.. Po znajomości? Niestety to też nie przejdzie.

a no pomyśmy:

jako właściel strony moge mu w dowolnym miejscu strony napisać: Xann to moja strona 5484

teraz zapytasz a czemu ktos inny nie może tego napisać

no to znowu pomyślmy znowu:

a ja Ci odpowiem: bo tylko Xann będzie wiedział gdzie to wstawie i co wstawie wysyłając mu to na meila

proste? proste jak sznurek w kieszeni, wystarczy chcieć...

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności