Skocz do zawartości

netaffiliation


Jakubek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

dostałem od nich zaproszenie - ale olałem to. Tam prawie nic nie ma - a po za tym, po co dzielic sie z posrednikami, skoro mozna dogadac sie z samym reklamodawcą i zarobic wiecej kasy? :)

Piekielko.com - sklep z biżuterią etniczną / orientalną należącą do plemienia Kuchi z Pakistanu.

Kupisz: kolczyki, naszyjniki, naszywki, pierścienie, bransolety, torebki, etui, stroje i inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po za tym, po co dzielic sie z posrednikami, skoro mozna dogadac sie z samym reklamodawcą i zarobic wiecej kasy? :)

A choćby po to, że jak nie dysponujesz odsłonami w milionach i dobrym targetem to reklamodawca nie będzie chciał z tobą gadać. Nawet dysponując sporym ruchem wątpię abyś był w stanie zorganizować takie kampanie jak np afilo, novem itd.

Sieci afiliacyjne są korzystne zarówno dla wystawców jak i reklamodawców.

Ci pierwsi mają wszystko w jednym miejscu i wypłatę z jednego źródła.

Drudzy nie muszą martwić się o rozliczenia z wystawcami, obsługą adserverów itd. itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

sorka że odgrzewam kotleta ale lepiej to niż zakładać nowy temat :)

jeśli ktoś korzystał, to czy były jakieś problemy z wypłatami ?

Z przeszłości zostały jeszcze: Katalog Turystyczny, s3zow.pl
Blog o pozycjonowaniu i optymalizacji prowadzę pod adresem: https://zeid.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
ja czekam 4,5 miesiaca i nai salesow,ani leadow nie oplacili,choc sa zatwierdzone. Jakis francuz to prowadzi,a wg moich info dawno nie dojezdza do polski.

Niestety, pomimo, że w programach pozwalają na dużo, umieszczenie w mailingach linków tekstowych itd. To już z wypłatami jest problem. Mam na koncie kase ale w sekcji "w oczekiwaniu na zaplate od reklamodawcy" jest praktycznie ta sama kwota bez paru złoty. I pomimo zapewnien (już w poprzednim miesiący ze będzie możliwość wypłaty) nic się nie zmieniło. A wszystkie kliki i leady mam zatwierdzone.

Na ostatniego maila kiedy będzie możliwość wypłaty nawet nie uzyskałem odpowiedzi.

Do czasu aż nie wypłacę i nie zobaczę kasy na koncie - przerzuciłem się na inne sieci.

Kulinarny blog- tylko najlepsze przepisy kulinarne- KulinarnyBlog.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

odswieżam temat

Zamieszczam reklamy z netaffiliation już od jakiegoś czasu i zauważyłem dwie podstawowe wady:

Długi czas oczekiwania na informacje o akceptacji ( lub odrzuceniu) zgłoszenia do programu partnerskiego - czasem akceptują program kilka dni przed jego zakończeniem.

Druga kwestia to już wyżej wspomniane oczekiwanie na wypłatę - od dwóch miesięcy czekam na wypłatę środków. Wydaje mi się jednak, że wina stoi częściowo po stronie reklamodawców, którzy ociągają się z płatnością.

Mówię częściowo, ponieważ uczestniczyłem w tych samych programach w sieci netsales i tam już nie miałem takich problemów z płatnością.

Mogliby chociaż wytłumaczyć całe zamieszanie zamiast przeciągać użytkowników...

Właściciel serwisów

e-busines - zarabianie i oszustwa w sieci

web-business - zarobek na stronie internetowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie polecam netaffiliation. Zero kontaktu w pilnych sprawach. Duże problemy z płatnościami za kampanii w złotówkach. Nie dosyć że bardzo dużo czekałem na opłatę "przez reklamodawcę" to jeszcze ostatnie 2 przelewy wykonali pozostawiając koszty za przelew po mojej stronie. Za każdy przelew bank pośrednik pobrał 45 zł, czyli w sumie wyszło mi 90 zł. Porażka, i to przy tym że na wezwaniu do wystawienia faktury upominają się kosztach za przelew i pobierają 7 pln za każdą transakcję. Czyli w sumie to daje 104 złoty to tylko koszt przelewu. 500 zł prowizji za reklamę minus 100 za wypłatę. Bez sensu. Radzę nie wspołpracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Odpowiem lepiej,o ile chcecie się ze mnie pośmiać.

Zdjąłem ich wszystkie kampanie ze stron blisko rok temu.

Płatności(prze rok!:P) w oczekiwaniu.

Co do kontaktu: 1/mail:pytali o co c'mon(jakby nie wiedzieli)

2/mail: cisza

Co dziwne zmieniają się kwoty w oczekiwani-raz na niższą raz na wyższą.

Nie korzystajcie,oszustwo żabojada,ja nawet na to nie czekam,chociaż inni pisali,że dosatali,ale zauważcie jakie koszty. Beznadziejnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta sieć to jakiś żart? Mam konto, zgłosiłem strony, zgłosiłem do kampanii i nic. Zero reakcji, nikt nic nie wie, czeski film :jezyk1:

Zgadza się, od dłuższego już czasu netaffiliation dziwnie działa, a mianowicie mam problem z realizacją dwóch faktur oraz nie zostały jeszcze zaakceptowane moje kolejne strony, które zgłosiłem parę ładnych miesięcy temu :D a szkoda bo początki w sieci wspominam miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Widzę, że temat już trochę nie używany, ale właśnie czekam na zaakceptowanie środków. Korzystam z netaffiliation od początku tego roku i pieniądze ze stycznia zostały zaakceptowane w lutym. Mam nadzieje, że w marcu dostane rozliczenie za luty. Z tego co pisaliście jakiś czas temu widzę, że nawet po zaakceptowaniu środków, aby wypłacić pieniądze i tak trzeba czekać parę miesięcy. Orientuje się ktoś może jak sprawa wygląda na ten moment? Jeśli wypłacał ktoś ostatnio niech napisze ile to trwało.

Przy okazji, mam podobne pytania co do Tradedoubler.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności