Skocz do zawartości

Firfox 3 i kopia Google zablokowana...


Carnagge

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zrobilem formata i zainstalowalem sobie FF3 (wczesniej mialem FF2 i wszystko bylo okej). Dzisiaj chce sprawdzic pewna stronke w kopii Google i sie okazuje, ze nie moge. Sprobowalem na kilku losowych stronach i na kazdej mam tak samo. Po kliknieciu na kopie dostaje info od Google:

Przepraszamy,

... ale Twoje zapytanie przypomina automatyczne żądania generowane przez wirusy komputerowe lub aplikacje typu spyware. W trosce o bezpieczeństwo użytkowników nie możemy go zrealizować.

Dostęp odzyskasz najszybciej, jak będzie to możliwe, więc ponów próbę wkrótce. Jeśli podejrzewasz, że Twój komputer lub Twoja sieć zostały zainfekowane, skorzystaj z programu antywirusowego lub programu usuwającego szpiegujące oprogramowanie, aby usunąć wirusy lub takie oprogramowanie z Twojego komputera.

Jeśli błąd będzie się powtarzał, problem można rozwiązać, usuwając plik cookie Google, a następnie ponownie odwiedzając witrynę Google. Aby uzyskać instrukcje dotyczące określonej przeglądarki, należy skontaktować się z działem pomocy technicznej online jej producenta.

Jeśli problem dotyczy całej sieci, więcej informacji można uzyskać w Centrum pomocy wyszukiwarki Google.

Przepraszamy za niedogodności i mamy nadzieję, że ponownie skorzystasz z wyszukiwarki Google.

Spotkal sie ktos z czyms takim?

[Edit] Teraz sprawdzilem pod IE 6 i tez tak mam. Jedyne co mam nowego jeszcze w systemie to Service Pack 3. O wirusach i spyware raczej nie ma mowy bo dysk byl formatowany i system jest od nowa postawiony...

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiego masz neta? jakaś sieć osiedlowa czy coś? bo najwyraźniej ktoś za dużo zapytań kierował do guglarki... ja miałem tak w pracy jak SEOQuake zainstalowałem to po jakimś czasie wszystkim w pracy takie coś wyskakiwało podczas normalnego wyszukiwania nawet :) wyłączyłem i jest już ok tylko właśnie z kopią dalej mam tak jak Ty. ale to chyba dlatego że dość mocno google jest odpytywany przez całą firmę a prze zemnie to już w ogóle... :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano tak było, a po południu juz wróciło samo do normy. Co prawa Seoquake mam, ale nie mam włączonego go na stałe więc to chyba nie od tego.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności