Skocz do zawartości

skrypty do obslugi reklam


pandha

Rekomendowane odpowiedzi

witam. szukam dobrych skryptow do obslugi powierzchni reklamowych. uzywam openx [phpadsnew] ale mam z nim mase klopotow [bledy, itd]

zna ktos jakis dobry skrypt i czy ktos bawil sie juz ad managerem googlowym? zainstalowalem to, dodalem kampanie, ale np bannera juz dodac nie moge... pozdr

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. szukam dobrych skryptow do obslugi powierzchni reklamowych. uzywam openx [phpadsnew] ale mam z nim mase klopotow [bledy, itd]

Hi,

od niedawna zacząłem używać openxa (kupiłem nawet specjalnie dla niego małego dedyka ). Na co tak w nim narzekasz ? W sumie jeszcze nie trafiłem na kłopoty....

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym, ze jst strasznie wymagajacy, jesli chodzi o sprzet - to jest to chyba jedno z lepszych dostepnych narzedzi

warto co jakis czas czyscic tabele z historia - wiele danych jest tam zbytecznych a potrafia przyrastac w naprawde szybkim tempie

tak jak napisal mario - przy sporej ilosci odslon - kwalifikuje sie to juz pod osobna maszyne - ale zarzucic skryptowi nie mozna zbyt wiele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec co chwile wyskakuja mi bledy, a to pearl a to ze skryptami javascript. przeinstalowalem o to samo. przy zmianie w panelu admina nagle wyskakuje mi strona, ktora wyglada jak zrodlo z infem o bledach.

skoro piszecie zeby dac dedyka pod to, to rozumiem ze nie ma problemu z trzymaniem skyptu na osobnym serwerze?

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności